Základní MARC ISBD

Příšerky, s.r.o.

Přispěvatel(é): Walt Disney Enterprises | Pixar (firma).
Typ materiálu: materialTypeLabelKnihaVydavatel: V Praze : Egmont, 2013Vydání: 1. vyd.Popis: 31 s. : barev. il. ; 21 cm.ISBN: 9788025225134.Žánr/Forma: příběhy | publikace pro děti | stories | children's literatureSouhrn: Filmový příběh známých strašidýlek s celostránkovými ilustracemi a minimem textu. Pro mladší děti.Souhrn: Věděli jste, že kromě lidského světa existuje také svět příšerek? Ty bydlí ve městě Monstropolis a v noci navštěvují dětské pokojíčky. Příšerky si ale musejí dávat velký pozor, aby se dětí nedotkly, protože se bojí, že děti jsou jedovaté a nebezpečné. Jen si představte tu hrůzu, kdyby se některé dítě dostalo až do světa příšerek! Co by si příšerky počaly? Nakladatelská anotace. Kráceno.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
M 1/4 Vypůjčeno 25/11/2019 421440052963
Celkem rezervací: 0

Přeloženo z angličtiny

Nad názvem: Disney, Pixar

Filmový příběh známých strašidýlek s celostránkovými ilustracemi a minimem textu. Pro mladší děti.

Věděli jste, že kromě lidského světa existuje také svět příšerek? Ty bydlí ve městě Monstropolis a v noci navštěvují dětské pokojíčky. Příšerky si ale musejí dávat velký pozor, aby se dětí nedotkly, protože se bojí, že děti jsou jedovaté a nebezpečné. Jen si představte tu hrůzu, kdyby se některé dítě dostalo až do světa příšerek! Co by si příšerky počaly? Nakladatelská anotace. Kráceno.

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha