Obálka
Základní MARC ISBD

Výchova dětí krok za krokem / Jan-Uwe Rogge ; [z německého originálu ... přeložil Petr Babka]

Od: Rogge, Jan-Uwe, 1947- [aut]
Typ materiálu: TextTextEdice: Vydavatel: Praha : Portál, 2007Vydání: Vyd. 1Popis: 263 s. ; 24 cmISBN: 9788073672492Předmětová hesla: výchova dítěte | vývoj dítěte | rodiče a děti | child rearing | child development | parents and childrenŽánr/Forma: populárně-naučné publikace | popular works Online zdroje: Obsah Souhrn: Autor, zkušený pedagog, zdůrazňuje, že dětské chování a jednání je určováno vývojovým stupněm, v němž se dítě právě nachází a současně je výrazem jeho temperamentu, charakteru a individuality. Úkolem rodiče je provázet dítě všemi etapami osobnostního vývoje, respektovat jeho individuální tempo a nezasahovat do něj. Rodiče by měli přijmout dítě takové, jaké je. Vývojové problémy jsou rozděleny v knize do dvou skupin, děti od narození do šesti let a děti mezi šesti až dvanácti lety. Samostatná kapitola je věnována řešení každodenních pedagogických konfliktů. Text je doplněn konkrétními případy z autorovy praxe.Souhrn: Příručka určená zejména rodičům se zaměřuje na vzorce jednání a chování, které odpovídá konkrétním stupňům vývoje dítěte od narození do dvanácti let.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
1 37 Dostupné 421440052905
Celkem rezervací: 0

Autor, zkušený pedagog, zdůrazňuje, že dětské chování a jednání je určováno vývojovým stupněm, v němž se dítě právě nachází a současně je výrazem jeho temperamentu, charakteru a individuality. Úkolem rodiče je provázet dítě všemi etapami osobnostního vývoje, respektovat jeho individuální tempo a nezasahovat do něj. Rodiče by měli přijmout dítě takové, jaké je. Vývojové problémy jsou rozděleny v knize do dvou skupin, děti od narození do šesti let a děti mezi šesti až dvanácti lety. Samostatná kapitola je věnována řešení každodenních pedagogických konfliktů. Text je doplněn konkrétními případy z autorovy praxe.

Příručka určená zejména rodičům se zaměřuje na vzorce jednání a chování, které odpovídá konkrétním stupňům vývoje dítěte od narození do dvanácti let.

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha