Základní MARC ISBD

Můj milý deníčku : příběhy z Mackerelské základní školy. Fakt nejsou kluci z jiné planety? / od Jima Bentona ; [z anglického originálu ... přeložila Eva Brožová]

Od: Benton, Jim, 1960- [aut, ill].
Typ materiálu: materialTypeLabelKnihaVydavatel: Praha : Fragment, 2014Vydání: 1. vyd.Popis: 155 s. : il. ; 20 cm.ISBN: 9788025321577.Další název: Můj milý deníčku - Fakt nejsou kluci z jiné planety? | Fakt nejsou kluci z jiné planety? | Příběhy z Mackerelské základní školy.Žánr/Forma: americké příběhy | publikace pro děti | American stories | children's literatureSouhrn: Jamie uzavřela s Isabelou nejšílenější sázku svého života. Kdo prohraje, musí políbit Paula Pagora, který má obličej plný beďarů. Taky se děje něco divného. Kluci asi fakt nejsou z jiné planety. Nakladatelská anotace. Kráceno.Souhrn: Jedenáctá kniha humorných deníkových zápisků školačky Jamie, která v sobě objeví superschopnosti - zdá se, že začíná rozumět řeči kluků. Pro čtenářky od devíti let.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
M 3/1 D Dostupné 421440053000
Celkem rezervací: 0

Pod názvem uvedena fiktivní autorka deníčku Jamie Kellyová

Jamie uzavřela s Isabelou nejšílenější sázku svého života. Kdo prohraje, musí políbit Paula Pagora, který má obličej plný beďarů. Taky se děje něco divného. Kluci asi fakt nejsou z jiné planety. Nakladatelská anotace. Kráceno.

Jedenáctá kniha humorných deníkových zápisků školačky Jamie, která v sobě objeví superschopnosti - zdá se, že začíná rozumět řeči kluků. Pro čtenářky od devíti let.

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha