Základní MARC ISBD

Můj milý deníčku : příběhy z Mackerelské základní školy od Jima Bentona : rok druhý. Zase ta škola! Fakt je to nutný? / Jamie Kellyová ; z anglického originálu přeložila Eva Brožová

Od: Kelly, Jamie (fiktivní postava) [aut].
Přispěvatel(é): Benton, Jim, 1960- [aut, ill] | Brožová, Eva [trl].
Typ materiálu: materialTypeLabelKnihaVydání: 1. vydání.Popis: 144 stran : ilustrace ; 20 cm.ISBN: 9788025324493.Další název: Zase ta škola! Fakt je to nutný?.Unifikované názvy: School: hasn't this gone on long enough? Česky Žánr/Forma: americké příběhy | publikace pro děti | American stories | children's literatureSouhrn: Další, již 13. kniha humorných deníkových zápisků školačky Jamie, která tentokrát nejvíce řeší matematiku. Pro čtenářky od devíti let.Souhrn: Jamie si už rok píše deník, neboť život školačky přináší mnoho problémů, které je potřeba zaznamenat. A svoji moudrost si nejvíce vychutnává, když jsou ostatní nemožní a hloupí... Když se jí samotné ve škole příliš nedaří, má vždy po ruce úžasnou kamarádku Isabellu, která udělá vše proto, aby si Jamie známky opravila.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
M 3/1 D Dostupné 421440053025
Celkem rezervací: 0

Další, již 13. kniha humorných deníkových zápisků školačky Jamie, která tentokrát nejvíce řeší matematiku. Pro čtenářky od devíti let.

Jamie si už rok píše deník, neboť život školačky přináší mnoho problémů, které je potřeba zaznamenat. A svoji moudrost si nejvíce vychutnává, když jsou ostatní nemožní a hloupí... Když se jí samotné ve škole příliš nedaří, má vždy po ruce úžasnou kamarádku Isabellu, která udělá vše proto, aby si Jamie známky opravila.

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha