Základní MARC ISBD

Sluhové zla / Åsa Larssonová & Ingela Korsellová ; [ilustrace] Henrik Jonsson : ze švédského originálu Gasten ... přeložila Marie Voslářová

Od: , Korsell, Ingela, 1966- [aut].
Přispěvatel(é): Korsell, Ingela, 1967- [aut] | Jonsson, Henrik, 1986- [ill] | Voslářová, Marie, 1985- [trl].
Typ materiálu: materialTypeLabelKnihaVydavatel: Brno : Host, 2016Vydání: První vydání.Popis: 199 stran : ilustrace ; 22 cm.Typ obsahu: text Typ média: bez média Typ nosiče: svazekISBN: 9788074915154.Další název: Pax [5. díl série:].Unifikované názvy: Gasten. Česky Žánr/Forma: švédské romány | fantasy romány | publikace pro děti | Swedish fiction | fantasy novels | children's literatureSouhrn: Je prosinec, obyvatelé Mariefredu se uprostřed předvánočního shonu chystají na oslavu svátku sv. Lucie. Jen málokdo však tuší, jak děsivá Lucie tentokrát město čeká. Jedna nevinná dětská hra přivolá nebezpečné návštěvníky. Otevře se brána do jiného světa a v Mariefredu začnou řádit tři duchové. Alrik s Viggem bojují s časem. Musí bytosti přemoct - dřív než lidi vyděsí k smrti! Nakladatelská anotace. Kráceno.Souhrn: Pátá část fantasy série pro starší děti, ve které někdo vpustí do Mariefredu duchy.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Část Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
1 M 2/4 5. Dostupné 421440053835
Celkem rezervací: 0

Na titulní stránce a na hřbetu číslo svazku série: 5

Je prosinec, obyvatelé Mariefredu se uprostřed předvánočního shonu chystají na oslavu svátku sv. Lucie. Jen málokdo však tuší, jak děsivá Lucie tentokrát město čeká. Jedna nevinná dětská hra přivolá nebezpečné návštěvníky. Otevře se brána do jiného světa a v Mariefredu začnou řádit tři duchové. Alrik s Viggem bojují s časem. Musí bytosti přemoct - dřív než lidi vyděsí k smrti! Nakladatelská anotace. Kráceno.

Pátá část fantasy série pro starší děti, ve které někdo vpustí do Mariefredu duchy.

Pro čtenáře od 10 let

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha