Obálka
Základní MARC ISBD

Wonder Woman : válkonoška / Leigh Bardugo ; přeložila Magdaléna Stárková

Od: Bardugo, Leigh, 1975- [aut]
Přispěvatel(é): Stárková, Magdaléna, 1984- [trl]
Typ materiálu: TextTextVydavatel: V Praze : CooBoo, 2018Vydání: 1. vydáníPopis: 349 stran, 1 nečíslovaný list obrazové přílohy ; 22 cmISBN: 9788075445377Další název: VálkonoškaUnifikované názvy: Wonder Woman. Česky Žánr/Forma: americké romány | fantasy romány | publikace pro mládež | American fiction | fantasy novels | juvenile literature Souhrn: Fantasy román inspirovaný světem komiksových superhrdinů, ve kterém především díky přátelství a odhodlanosti získají Diana s Aliou sílu k záchraně světa.Souhrn: První kniha světově úspěšné série o mládí komiksových superhrdinů. Wonder Woman v příběhu Leigh Bardugo, bestsellerové autorky Šesti vran. Než se z ní stane Wonder Woman, musí vyhrát velký boj. Diana touží ostatním bojovnicím Rajského ostrova ukázat, že je silná jako ony. Když ale nastane den závodů, poruší zákon. Zachrání smrtelnou dívku Aliu, čímž ohrozí celý svět. Začíná tak velké dobrodružství, při kterém obě dívky čelí armádě nepřátel - smrtelných i nadpřirozených, kteří se snaží Aliu zničit. Pokud chtějí zachránit svět, musí bojovat bok po boku. Nakladatelská anotace.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
1 F Dostupné 421440054310
Celkem rezervací: 0

Přeloženo z angličtiny

Fantasy román inspirovaný světem komiksových superhrdinů, ve kterém především díky přátelství a odhodlanosti získají Diana s Aliou sílu k záchraně světa.

První kniha světově úspěšné série o mládí komiksových superhrdinů. Wonder Woman v příběhu Leigh Bardugo, bestsellerové autorky Šesti vran. Než se z ní stane Wonder Woman, musí vyhrát velký boj. Diana touží ostatním bojovnicím Rajského ostrova ukázat, že je silná jako ony. Když ale nastane den závodů, poruší zákon. Zachrání smrtelnou dívku Aliu, čímž ohrozí celý svět. Začíná tak velké dobrodružství, při kterém obě dívky čelí armádě nepřátel - smrtelných i nadpřirozených, kteří se snaží Aliu zničit. Pokud chtějí zachránit svět, musí bojovat bok po boku. Nakladatelská anotace.

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha