Základní MARC ISBD

Advokátova dcera / Anthony Franze ; přeložil Milan Lžička

Od: Franze, Anthony J [aut].
Přispěvatel(é): Lžička, Milan [trl].
Typ materiálu: materialTypeLabelKnihaVydání: Vydání první.Popis: 342 stran ; 21 cm.ISBN: 9788024256900.Unifikované názvy: Advocate's daughter. Česky Žánr/Forma: americké romány | thrillery (romány) | American fiction | thrillers (novels)Souhrn: Napínavý thriller z prostředí americké justiceje příběhem washingtonského právníka, který pátrá po objasnění vraždy své dcery.Souhrn: Sean Serrat žije splněný sen. Má stabilní rodinné zázemí, které mu vytváří jeho žena a děti a je úspěšným advokátem, kterého dokonce navrhli do Nejvyššího soudu. Vše se ale změní, když zmizí jeho dcera Abby, jež je posléze nalezena mrtvá. Obviněn je její přítel, ale Sean tuší, že viníka je potřeba hledat jinde a pouští se do vyšetřování sám. Při svém pátrání zjišťuje, že všechny události mají svědky a na povrch tak vyplouvají tajemství, která mohou zničit nejen jeho. Co když ale někdo chce, aby pravda nevyšla najevo a pro to, aby zůstala skryta, dokonce i zabíjí? Má vůbec Sean šanci zjistit, kdo má jeho dceru na svědomí nebo bude dřív umlčen?
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
Vypůjčeno 10/07/2019 421440054943
Celkem rezervací: 0

Přeloženo z angličtiny

Napínavý thriller z prostředí americké justiceje příběhem washingtonského právníka, který pátrá po objasnění vraždy své dcery.

Sean Serrat žije splněný sen. Má stabilní rodinné zázemí, které mu vytváří jeho žena a děti a je úspěšným advokátem, kterého dokonce navrhli do Nejvyššího soudu. Vše se ale změní, když zmizí jeho dcera Abby, jež je posléze nalezena mrtvá. Obviněn je její přítel, ale Sean tuší, že viníka je potřeba hledat jinde a pouští se do vyšetřování sám. Při svém pátrání zjišťuje, že všechny události mají svědky a na povrch tak vyplouvají tajemství, která mohou zničit nejen jeho. Co když ale někdo chce, aby pravda nevyšla najevo a pro to, aby zůstala skryta, dokonce i zabíjí? Má vůbec Sean šanci zjistit, kdo má jeho dceru na svědomí nebo bude dřív umlčen?

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha