Základní MARC ISBD

Mlčet jako hrob / Mark Roberts ; přeložila Lenka Faltejsková

Od: Roberts, Mark, 1961 červenec 11.- [aut].
Přispěvatel(é): Faltejsková, Lenka, 1974- [trl].
Typ materiálu: materialTypeLabelKnihaVydání: Vydání první.Popis: 381 stran ; 21 cm.ISBN: 9788024260716.Unifikované názvy: Dead silent. Česky Žánr/Forma: anglické romány | detektivní romány | thrillery (romány) | English fiction | detective novels | thrillers (novels)Souhrn: Leonard Lawson byl respektovaným profesorem dějin umění. Žil na liverpoolském předměstí s dcerou Louisou. Podle všeho neměl žádné nepřátele. Louisa Lawsonová našla svého otce v jeho pokoji mrtvého, nahého, zavěšeného hlavou dolů a probodeného kopím - jako by někdo ďábelsky parodoval jeden z jeho milovaných obrazů. A jiný obraz z Lawsonovy ložnice zmizel. Vrchní inspektorka Eva Clayová stojí před nelehkým úkolem: městem obchází démon vraha s brutálními středověkými praktikami. Aby ho vypátrala, musí se znovu ponořit do hlubin náboženské symboliky - navzdory vlastním démonům z minulosti. Nakladatelská anotace.Souhrn: V románu ze série drsných kriminálních psychothrillerů pátrá liverpoolská vyšetřovatelka Eva Clayová po pachateli ďábelsky provedené vraždy respektovaného historika umění.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
Dostupné 421440054990
Celkem rezervací: 0

Přeloženo z angličtiny

Leonard Lawson byl respektovaným profesorem dějin umění. Žil na liverpoolském předměstí s dcerou Louisou. Podle všeho neměl žádné nepřátele. Louisa Lawsonová našla svého otce v jeho pokoji mrtvého, nahého, zavěšeného hlavou dolů a probodeného kopím - jako by někdo ďábelsky parodoval jeden z jeho milovaných obrazů. A jiný obraz z Lawsonovy ložnice zmizel. Vrchní inspektorka Eva Clayová stojí před nelehkým úkolem: městem obchází démon vraha s brutálními středověkými praktikami. Aby ho vypátrala, musí se znovu ponořit do hlubin náboženské symboliky - navzdory vlastním démonům z minulosti. Nakladatelská anotace.

V románu ze série drsných kriminálních psychothrillerů pátrá liverpoolská vyšetřovatelka Eva Clayová po pachateli ďábelsky provedené vraždy respektovaného historika umění.

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha