Základní MARC ISBD

Kouzla vzhůru nohama. S pravdou ven / Sarah Mlynowski, Lauren Myracle, Emily Jenkins ; přeložila: Jana Pacnerová

Od: Mlynowski, Sarah, 1977- [aut].
Přispěvatel(é): Myracle, Lauren, 1969- [aut] | Jenkins, Emily, 1967- [aut] | Pacnerová, Jana, 1955- [trl].
Typ materiálu: materialTypeLabelKnihaEdice: Vydavatel: Praha : Baronet, 2017Vydání: Vydání první.Popis: 171 stran ; 21 cm.ISBN: 9788026907190.Další název: S pravdou ven.Unifikované názvy: Showing off. Česky Žánr/Forma: americké příběhy | fantasy příběhy | publikace pro děti | American stories | fantasy stories | children's literatureSouhrn: Někteří žáci školy se dětí ze třídy Kouzel vzhůru nohama bojí. Jiní jim jenom říkají "ujetiny". Ale Nory a její kamarádi z Kouzel vzhůru nohama se tím nedají odradit. Vždyť se blíží celoškolní soutěž talentů! Aby se předvedly a ukázaly trochu magie, musí dát děti z Kouzel vzhůru nohama dohromady kapelu... a najít správnou kombinaci talentů, která všem vytře zrak! Nakladatelská anotace. Kráceno.Souhrn: Třetí díl ze série o Nory obdařené magickými schopnostmi a jejích kamarádech. Tentokrát jde o vystoupení v talentové soutěži. Pro mladší děti.
    průměrné hodnocení: 5.0 (1 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
1 M 2/3 Vypůjčeno 18/09/2019 421440055140
Celkem rezervací: 0

Přeloženo z angličtiny

Někteří žáci školy se dětí ze třídy Kouzel vzhůru nohama bojí. Jiní jim jenom říkají "ujetiny". Ale Nory a její kamarádi z Kouzel vzhůru nohama se tím nedají odradit. Vždyť se blíží celoškolní soutěž talentů! Aby se předvedly a ukázaly trochu magie, musí dát děti z Kouzel vzhůru nohama dohromady kapelu... a najít správnou kombinaci talentů, která všem vytře zrak! Nakladatelská anotace. Kráceno.

Třetí díl ze série o Nory obdařené magickými schopnostmi a jejích kamarádech. Tentokrát jde o vystoupení v talentové soutěži. Pro mladší děti.

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha