Základní MARC ISBD

Medvěd nechce jít spát / Oksana Bula ; z ukrajinského originálu Vedmid' ne choče spaty ... přeložila Rita Kindlerová

Od: Bula, Oksana, 1989- [aut, ill].
Přispěvatel(é): Kindlerová, Rita, 1974- [trl].
Typ materiálu: materialTypeLabelKnihaVydání: První vydání.Popis: 39 nečíslovaných stran : barevné ilustrace ; 30 cm.ISBN: 9788075777027.Unifikované názvy: Vedmìd' ne choče spaty. Česky Žánr/Forma: ukrajinské příběhy | autorské knihy | publikace pro děti | Ukrainian stories | artists' books | children's literatureSouhrn: Obrázková knížka vypráví o medvědovi, který odmítne ulehnout k zimnímu spánku. Pro společné čtení a povídání rodičů s nejmenšími dětmi. Zubr jednoho podzimního dne vypráví medvědovi, jak krásné je to v zimě, když napadne sníh. Medvědovi je líto, že celou zimu prospí, a tak se rozhodne, že tentokrát spát nebude. Když mu Tukoni, bytosti, které ukládají zvířata k zimnímu spánku, připraví brloh, počká si, až odejdou a pak honem vzhůru objevovat krásy sněhu a zimy. Příběh volně navazuje na titul Zubr si hledá hnízdo.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
M 1/2 Vypůjčeno 18/09/2019 421440055369
Celkem rezervací: 0

Obrázková knížka vypráví o medvědovi, který odmítne ulehnout k zimnímu spánku. Pro společné čtení a povídání rodičů s nejmenšími dětmi. Zubr jednoho podzimního dne vypráví medvědovi, jak krásné je to v zimě, když napadne sníh. Medvědovi je líto, že celou zimu prospí, a tak se rozhodne, že tentokrát spát nebude. Když mu Tukoni, bytosti, které ukládají zvířata k zimnímu spánku, připraví brloh, počká si, až odejdou a pak honem vzhůru objevovat krásy sněhu a zimy. Příběh volně navazuje na titul Zubr si hledá hnízdo.

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha