Základní MARC ISBD

Útěk / Peter May ; z anglického originálu Runaway ... přeložil Filip Drlík

Od: May, Peter, 1951 prosinec 20.- [aut].
Přispěvatel(é): Drlík, Filip, 1986- [trl].
Typ materiálu: materialTypeLabelKnihaVydání: První vydání.Popis: 399 stran ; 21 cm.ISBN: 9788074915291.Unifikované názvy: Runaway. Česky Žánr/Forma: skotské romány (anglicky) | detektivní romány | Scottish fiction (English) | detective novelsSouhrn: Když dojde v zapadlé londýnské garsonce k vraždě neznámého muže, nikdo netuší, že se díky tomu otevřou staré rány. V roce 1965 se vydalo pět mladíků na cestu z Glasgow do Londýna a snili o zářné budoucnosti, ale brzo se ukáže, že se jejich sny určitě nenaplní. Jack, Luke, Dave, Jeff a Maurie netušili, že někdo z nich se nevrátí vůbec a další budou pravdu o těch dnech skrývat ještě padesát let poté. Současnost a minulost se prolínají a začíná být jasné, že na počátku všeho stála vražda na drogovém večírku ve West Endu. Jaká tajemství skrývají nyní již staří muži ve své minulosti? Kdo vraždil před lety a kdo vraždí nyní?Souhrn: Román skotského autora o dlouho skrývaných pravdách, nenaplněných snech z mládí a pevném přátelství, které může překonat i roky odloučení.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
D Vypůjčeno 22/07/2019 421440055556
Celkem rezervací: 0

Když dojde v zapadlé londýnské garsonce k vraždě neznámého muže, nikdo netuší, že se díky tomu otevřou staré rány. V roce 1965 se vydalo pět mladíků na cestu z Glasgow do Londýna a snili o zářné budoucnosti, ale brzo se ukáže, že se jejich sny určitě nenaplní. Jack, Luke, Dave, Jeff a Maurie netušili, že někdo z nich se nevrátí vůbec a další budou pravdu o těch dnech skrývat ještě padesát let poté. Současnost a minulost se prolínají a začíná být jasné, že na počátku všeho stála vražda na drogovém večírku ve West Endu. Jaká tajemství skrývají nyní již staří muži ve své minulosti? Kdo vraždil před lety a kdo vraždí nyní?

Román skotského autora o dlouho skrývaných pravdách, nenaplněných snech z mládí a pevném přátelství, které může překonat i roky odloučení.

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha