Základní MARC ISBD

Mortina / text a ilustrace Barbara Cantini ; překlad Tereza Sieglová

Od: Cantini, Barbara, 1977- [aut, ill].
Přispěvatel(é): Sieglová, Tereza, 1979- [trl].
Typ materiálu: materialTypeLabelKnihaVydání: První vydání.Popis: 42 nečíslovaných stran : barevné ilustrace ; 22 cm.ISBN: 9788025243343.Unifikované názvy: Mortina. Česky Žánr/Forma: italské pohádky | publikace pro děti | Italian fairy tales | children's literatureSouhrn: Veselý a trochu strašidelný příběh o malé Mortině, která není jen tak obyčejná holčička, je trochu jiná než ostatní. Určeno čtenářům do deseti let. Mortina je holčička strašidlo. Společně s tetou Neboženkou žije ve vile Rozvalince a tvoří nerozlučnou dvojici se svým psím kamarádem, chrtím albínem jménem Truchlík. Mortina by moc ráda měla stejně staré kamarády, se kterými by si mohla hrát a povídat, ale má přísný zákaz komukoliv se ukazovat. Mohli by se jí totiž leknout. Jednoho dne konečně nastane správná příležitost k seznámení - svátek Halloween! Mortina si ani nemusí vymýšlet kostým. Co se však stane, až děti z vesnice zjistí, že žádnou masku nemá? Nakladatelská anotace.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Část Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
1 M 2/4 1. Dostupné 421440055823
Celkem rezervací: 0

Přeloženo z italštiny

Veselý a trochu strašidelný příběh o malé Mortině, která není jen tak obyčejná holčička, je trochu jiná než ostatní. Určeno čtenářům do deseti let. Mortina je holčička strašidlo. Společně s tetou Neboženkou žije ve vile Rozvalince a tvoří nerozlučnou dvojici se svým psím kamarádem, chrtím albínem jménem Truchlík. Mortina by moc ráda měla stejně staré kamarády, se kterými by si mohla hrát a povídat, ale má přísný zákaz komukoliv se ukazovat. Mohli by se jí totiž leknout. Jednoho dne konečně nastane správná příležitost k seznámení - svátek Halloween! Mortina si ani nemusí vymýšlet kostým. Co se však stane, až děti z vesnice zjistí, že žádnou masku nemá? Nakladatelská anotace.

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha