Základní MARC ISBD

Asterix a cesta kolem Galie / text René Goscinny ; kresby Alberto Uderzo ; [přeložila Edda Němcová]

Od: Goscinny, René, 1926-1977 [aut].
Přispěvatel(é): Uderzo, Albert, 1927- [ill] | Němcová, Edda [trl].
Typ materiálu: materialTypeLabelKnihaEdice: Vydavatel: V Praze : Egmont, 2015Vydání: 5. vyd.Popis: 48 s. : vše barev. il. ; 29 cm.ISBN: 9788025230374.Unifikované názvy: Tour de Gaule d'Astérix. Česky Žánr/Forma: komiksy | publikace pro děti | comics | children's literatureSouhrn: Asterix a Obelix se tentokrát z Galské vesnice vypraví na cestu kolem celé Galie, aby vyhráli sázku s Římany. Komiks pro starší děti.Souhrn: Do římského tábora nedaleko galské vesnice nečekaně přijede generální inspektor z Říma Lucius Asparágus s pověřením od Césara zaútočit na nepoddajné Galy. Po neúspěšném útoku rozhodne Lucius galskou vesnici izolovat mohutným dřevěným opevněním. Domnívá se, že se Galové ven nedostanou a takto izolováni nebudou moci šířit "své podvratné myšlenky". Asterix se s Luciem vsadí, že se nejen dostanou ven, ale objedou i celou Galii a přivezou speciality z různých galských měst. Ze specialit pak připraví pro římského inspektora hostinu.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
1 M 2/5 Vypůjčeno 18/12/2019 421440055844
Celkem rezervací: 0

Nad názvem: Goscinny a Uderzo uvádějí Asterixova dobrodružství

Přeloženo z francouzštiny

Asterix a Obelix se tentokrát z Galské vesnice vypraví na cestu kolem celé Galie, aby vyhráli sázku s Římany. Komiks pro starší děti.

Do římského tábora nedaleko galské vesnice nečekaně přijede generální inspektor z Říma Lucius Asparágus s pověřením od Césara zaútočit na nepoddajné Galy. Po neúspěšném útoku rozhodne Lucius galskou vesnici izolovat mohutným dřevěným opevněním. Domnívá se, že se Galové ven nedostanou a takto izolováni nebudou moci šířit "své podvratné myšlenky". Asterix se s Luciem vsadí, že se nejen dostanou ven, ale objedou i celou Galii a přivezou speciality z různých galských měst. Ze specialit pak připraví pro římského inspektora hostinu.

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha