Základní MARC ISBD

Škola dobra a zla / Soman Chainani ; ilustroval Iacopo Bruno ; [přeložila Magdaléna Stárková]

Od: Chainani, Soman [aut].
Typ materiálu: materialTypeLabelKnihaVydavatel: V Praze : CooBoo, 2014Vydání: 1. vyd.Popis: 410 s. : il. ; 21 cm.ISBN: 9788074474231.Žánr/Forma: americké romány | fantasy romány | publikace pro děti | American fiction | fantasy novels | children's literatureSouhrn: Příběh dvou naprosto odlišných dívek, které se ocitnou ve škole dobra a zla a zjistí, jak nebezpečné je věřit pohádkám. První díl pohádkové fantasy určené starším dětem.Souhrn: Sofie čekala celý život na to, až ji unesou...Ptáte se kam? Do pohádky. Do Školy dobra, kde se z ní stane princezna, najde si toho pravého prince a budou spolu navěky šťastní. Tedy alespoň takový byl plán. Nakladatelská anotace. Kráceno.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
1 M 3/1D Vypůjčeno 12/12/2019 421440055870
Celkem rezervací: 0

Přeloženo z angličtiny

Příběh dvou naprosto odlišných dívek, které se ocitnou ve škole dobra a zla a zjistí, jak nebezpečné je věřit pohádkám. První díl pohádkové fantasy určené starším dětem.

Sofie čekala celý život na to, až ji unesou...Ptáte se kam? Do pohádky. Do Školy dobra, kde se z ní stane princezna, najde si toho pravého prince a budou spolu navěky šťastní. Tedy alespoň takový byl plán. Nakladatelská anotace. Kráceno.

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha