Základní MARC ISBD

Amálie Zubatá a příšerný ples / Laura Ellen Andersonová ; přeložil Vratislav Kadlec

Od: Anderson, Laura [aut].
Přispěvatel(é): Kadlec, Vratislav, 1981- [trl].
Typ materiálu: materialTypeLabelKnihaVydání: První vydání.Popis: 217 stran : ilustrace ; 20 cm.ISBN: 9788020450067.Unifikované názvy: Amelia Fang and the barbaric ball. Česky Žánr/Forma: anglické příběhy | fantasy příběhy | publikace pro děti | English stories | fantasy stories | children's literatureSouhrn: První díl ze série o desetileté upírce Amálii. Určeno zejména čtenářkám od 7 let. V prvním díle série se setkáváme s Amálii ze Záhrobně a její rodinou, kamarády Květou Erteplovou, Chmurošem Smrtlíkem a domácím mazlíčkem dýní Tykvískem. Matka, hraběnka Frivolína, pořádá každoroční Příšerný ples, kam se jí ale vůbec nechce. Protože však rozmazlený záhrobeňský králův syn Zvončík unese Tykvíska, Amálii nezbyde než uprchnout z plesu a naplánovat záchrannou akci. Příběhy doprovází plno černobílých ilustrací.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
1 M 2/3 Vypůjčeno 05/12/2019 421440055889
Celkem rezervací: 0

Přeloženo z angličtiny

První díl ze série o desetileté upírce Amálii. Určeno zejména čtenářkám od 7 let. V prvním díle série se setkáváme s Amálii ze Záhrobně a její rodinou, kamarády Květou Erteplovou, Chmurošem Smrtlíkem a domácím mazlíčkem dýní Tykvískem. Matka, hraběnka Frivolína, pořádá každoroční Příšerný ples, kam se jí ale vůbec nechce. Protože však rozmazlený záhrobeňský králův syn Zvončík unese Tykvíska, Amálii nezbyde než uprchnout z plesu a naplánovat záchrannou akci. Příběhy doprovází plno černobílých ilustrací.

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha