Základní MARC ISBD

Káťa a Škubánek se neztratí / [napsala] Hana Lamková ; [námět] Josef Lamka, Libuše Koutná ; [podle kresleného filmu Věry Marešové ilustrovala Marcela Walterová]

Od: Lamková, Hana, 1934- [aut].
Přispěvatel(é): Lamka, Josef, 1931-2009 [ccp] | Koutná, Libuše [ccp] | Walterová, Marcela, 1949- [ill].
Typ materiálu: materialTypeLabelKnihaEdice: Vydavatel: Praha : Albatros, 2008Vydání: 1. vyd.Popis: 67 s. : barev. il. ; 26 cm.ISBN: 9788000020648.Žánr/Forma: české příběhy | publikace pro děti | Czech stories | children's literatureSouhrn: Dalších sedm veselých příběhů oblíbených hrdinů televizních večerníčků - holčičky Káti a psa Škubánka. Pro předškolní děti.Souhrn: Tentokrát se Káťa se Škubánkem vypraví na ryby, společně závodí na psí olympiádě, sestaví si ze součástek ze smetiště vlastní originální auto, vyzkoušejí bumerang, bojují s potopou v kuchyni. Škubánek se dokonce prosadí v soutěži Hledáme mladé talenty. Vychází v edici Ahoj děti - Dobrou noc.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
1 M 1/4 Vypůjčeno 11/12/2019 421440055934
Celkem rezervací: 0

Dalších sedm veselých příběhů oblíbených hrdinů televizních večerníčků - holčičky Káti a psa Škubánka. Pro předškolní děti.

Tentokrát se Káťa se Škubánkem vypraví na ryby, společně závodí na psí olympiádě, sestaví si ze součástek ze smetiště vlastní originální auto, vyzkoušejí bumerang, bojují s potopou v kuchyni. Škubánek se dokonce prosadí v soutěži Hledáme mladé talenty. Vychází v edici Ahoj děti - Dobrou noc.

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha