Základní MARC ISBD

Lili Větroplaška. Šimpanzi nejsou ledajaké opice! / Tanya Stewnerová ; ilustrovala Eva Schöffmannová-Davidová ; z německého originálu Liliane Susewind - Schimpansen macht man nicht zum Affen ... přeložila Alena Bezděková

Od: Stewner, Tanya, 1974- [aut].
Přispěvatel(é): Schöffmann-Davidov, Eva, 1973- [ill] | Bezděková, Alena [trl].
Typ materiálu: materialTypeLabelKnihaEdice: Vydání: Vydání první.Popis: 197 stran : ilustrace ; 22 cm.ISBN: 9788076173682.Další název: Šimpanzi nejsou ledajaké opice!.Unifikované názvy: Schimpansen macht man nicht zum Affen. Česky Žánr/Forma: německé příběhy | publikace pro děti | German stories | children's literatureSouhrn: Další kniha veselé série o holčičce Lili, která umí mluvit se zvířaty, tentokrát chce zachránit opuštěného šimpanze. Zvířecí tlumočnici Lili čeká další detektivní práce. V parku objeví vyhublého ustrašeného šimpanze. Schopnost mluvit se zvířaty jí tentokrát není nic platná: opičák je nedůvěřivý. Co se mu stalo? Stopy dívku zavedou k tajemnému milionáři, který ve svém domě skrývá sbírku exotických zvířat. Nakladatelská anotace. Kráceno.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Signatura Část Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
M 2/3 3. Dostupné 421440055974
Celkem rezervací: 0

Další kniha veselé série o holčičce Lili, která umí mluvit se zvířaty, tentokrát chce zachránit opuštěného šimpanze. Zvířecí tlumočnici Lili čeká další detektivní práce. V parku objeví vyhublého ustrašeného šimpanze. Schopnost mluvit se zvířaty jí tentokrát není nic platná: opičák je nedůvěřivý. Co se mu stalo? Stopy dívku zavedou k tajemnému milionáři, který ve svém domě skrývá sbírku exotických zvířat. Nakladatelská anotace. Kráceno.

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha