Základní MARC ISBD

Volání přízraku / Alchymistova šifra. Kevin Sands ; z anglického originálu The blackthorn key - Call of the wraith ... přeložil Zdík Dušek

Od: Sands, Kevin [aut].
Přispěvatel(é): Dušek, Zdík, 1976- [trl].
Typ materiálu: materialTypeLabelKnihaVydání: 1. vydání.Popis: 366 stran : ilustrace ; 22 cm.ISBN: 9788025341391.Další název: Volání přízraku.Unifikované názvy: Call of the wraith. Česky Žánr/Forma: kanadské romány (anglicky) | fantasy romány | publikace pro děti | Canadian fiction (English) | children's literature | fantasy novelsSouhrn: Další pokračování z napínavé fantasy série o mladém lékárnickém učňi Christopherovi, odehrávající se v 17. století v Anglii. Christopher neví, kým je. Probouzí se sám daleko od domova a bez vzpomínek. Vesničané říkají, že ho posedlo neviditelné zlo a vědomí nabyl až po zásahu místní čarodějnice. Christopher tuší, že jeho stav souvisí se záhadným mizením dětí, ke kterému ve vesnici dochází. Lidé věří, že se vrátil zlovolný duch Bílé paní, která krade děti a pohlcuje jejich duše. Rozpomene se Christopher na své jedinečné nadání, vyřeší temné tajemství a objeví ztracené děti? Nakladatelská anotace.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Signatura Část Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
M 2/4 4. Dostupné 421440055994
Celkem rezervací: 0

Další pokračování z napínavé fantasy série o mladém lékárnickém učňi Christopherovi, odehrávající se v 17. století v Anglii. Christopher neví, kým je. Probouzí se sám daleko od domova a bez vzpomínek. Vesničané říkají, že ho posedlo neviditelné zlo a vědomí nabyl až po zásahu místní čarodějnice. Christopher tuší, že jeho stav souvisí se záhadným mizením dětí, ke kterému ve vesnici dochází. Lidé věří, že se vrátil zlovolný duch Bílé paní, která krade děti a pohlcuje jejich duše. Rozpomene se Christopher na své jedinečné nadání, vyřeší temné tajemství a objeví ztracené děti? Nakladatelská anotace.

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha