Základní MARC ISBD

Páté semínko / Dračí srdce. Ana Galánová ; ilustroval Pablo Pino ; překlad: Kateřina Hošková

Od: Galán, Ana, 1964- [aut].
Přispěvatel(é): Pino, Pablo, 1981- [ill] | Hošková, Kateřina [trl].
Typ materiálu: materialTypeLabelKnihaVydání: 1. vydání.Popis: 125 stran : ilustrace (převážně barevné) ; 22 cm.ISBN: 9788026412113.Další název: Páté semínko.Unifikované názvy: Árbol de tule. Česky Žánr/Forma: španělské příběhy | publikace pro děti | Spanish stories | children's literatureSouhrn: Mluvící kniha Rídel prozradí Kalovi, že další semínko se nachází v Tulském parku. Když se jej ale s kamarády vypraví hledat, park je plný lidí. Kale vymyslí zoufalý plán: v noci všichni utečou ze svých hradů, aby mohli pátrat po semínku. Nevědí však, že na ně někdo nastražil lest, která může znamenat konec jejich poslání... Kdo je zradil? A proč se starosta rozhodl vypsat odměnu na Kurielovu hlavu? Nakladatelská anotace. Kráceno.Souhrn: Šestá část fantastické dobrodružné série, ve které hrají hlavní roli chlapec Kale a jeho nemotorný drak Mondrago. Humorný příběh pro mladší děti.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Signatura Část Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
M 2/3 6. Dostupné 421440055987
Celkem rezervací: 0

Přeloženo ze španělštiny

Mluvící kniha Rídel prozradí Kalovi, že další semínko se nachází v Tulském parku. Když se jej ale s kamarády vypraví hledat, park je plný lidí. Kale vymyslí zoufalý plán: v noci všichni utečou ze svých hradů, aby mohli pátrat po semínku. Nevědí však, že na ně někdo nastražil lest, která může znamenat konec jejich poslání... Kdo je zradil? A proč se starosta rozhodl vypsat odměnu na Kurielovu hlavu? Nakladatelská anotace. Kráceno.

Šestá část fantastické dobrodružné série, ve které hrají hlavní roli chlapec Kale a jeho nemotorný drak Mondrago. Humorný příběh pro mladší děti.

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha