Základní MARC ISBD

Velké Medvědí jezero / Volání divočiny. Erin Hunterová ; přeložila Milada Kadlecová

Od: Hunter, Erin [aut].
Přispěvatel(é): Kadlecová, Milada [trl].
Typ materiálu: materialTypeLabelKnihaVydání: 1. vydání.Popis: 310 stran : ilustrace ; 21 cm.ISBN: 9788000053394.Další název: Velké Medvědí jezero.Unifikované názvy: Great Bear Lake. Česky Žánr/Forma: anglické romány | dobrodružné romány | publikace pro děti | English fiction | adventure novels | children's literatureSouhrn: Pokračování napínavého medvědího putování od autorky Kočičích válečníků. Kallika, Ujurak, Lusa a Toklo se rozhodnou vydat k Velkému Medvědímu jezeru, kde se všichni medvědi každý rok scházejí, aby oslavili nejdelší den v roce a vzdali hold slunci. Letos je však trápí nedostatek potravy, a tak hrozí, že odvěké příměří, které mezi jednotlivými medvědími druhy v tento den panovalo, bude porušeno. Dokážou medvědi překonat své neshody a spojit síly, nebo mezi nimi vypukne krvavý boj? Nakladatelská anotace.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
M 2/4 Dostupné 421440055993
Celkem rezervací: 0

Přeloženo z angličtiny

Pokračování napínavého medvědího putování od autorky Kočičích válečníků. Kallika, Ujurak, Lusa a Toklo se rozhodnou vydat k Velkému Medvědímu jezeru, kde se všichni medvědi každý rok scházejí, aby oslavili nejdelší den v roce a vzdali hold slunci. Letos je však trápí nedostatek potravy, a tak hrozí, že odvěké příměří, které mezi jednotlivými medvědími druhy v tento den panovalo, bude porušeno. Dokážou medvědi překonat své neshody a spojit síly, nebo mezi nimi vypukne krvavý boj? Nakladatelská anotace.

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha