Obálka
Základní MARC ISBD

Život není kabaret / Jacqueline Wilsonová ; ilustroval Nick Sharratt ; přeložila Daniela Feltová

Od: Wilson, Jacqueline, 1945- [aut]
Přispěvatel(é): Sharratt, Nick, 1962- [ill] | Feltová, Daniela, 1963- [trl]
Typ materiálu: TextTextVydání: První vydání v českém jazycePopis: 333 stran : ilustrace ; 21 cmISBN: 9788075076441Unifikované názvy: Little stars. Česky Žánr/Forma: anglické romány | publikace pro děti | English fiction | children's literature Souhrn: Hetty Featherová začala novou kapitolu svého životního příběhu. Poté, co se svou milovanou kamarádkou Elvírou uprchla z Tangelfieldova pojízdného cirkusu, se snaží uchytit jako estrádní umělkyně velkolepého kabaretu Cavalcade. Hetty s Elvírou se brzy stanou jeho hvězdami vedle ostatních skvělých čísel - jedním z nich je i představení Hettyina starého známého, Bertieho. Brzy se však ukáže, že kabaret není bezpečným místem, a Hetty má co dělat, aby ochránila svou milovanou Elvíru, která touží po normálním dětství. Hetty se zároveň snaží porozumět svým citům k Bertiemu - a také k Jemovi, na kterého nikdy nezapomněla. Hetty sní o úžasné budoucnosti pro sebe i pro Elvíru. Z dálky svítí jasná světla Londýnského divadla. Stane se Hetty skutečnou hvězdou? Nakladatelská anotace. Kráceno.Souhrn: Páté volné pokračování životního příběhu dívenky Ellen-Jane je dalším vyprávěním o nelehkém životě dětí v 19. století. Pro starší dívky.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
1 M 3/1D Dostupné 421440056012
Celkem rezervací: 0

Přeloženo z angličtiny

Hetty Featherová začala novou kapitolu svého životního příběhu. Poté, co se svou milovanou kamarádkou Elvírou uprchla z Tangelfieldova pojízdného cirkusu, se snaží uchytit jako estrádní umělkyně velkolepého kabaretu Cavalcade. Hetty s Elvírou se brzy stanou jeho hvězdami vedle ostatních skvělých čísel - jedním z nich je i představení Hettyina starého známého, Bertieho. Brzy se však ukáže, že kabaret není bezpečným místem, a Hetty má co dělat, aby ochránila svou milovanou Elvíru, která touží po normálním dětství. Hetty se zároveň snaží porozumět svým citům k Bertiemu - a také k Jemovi, na kterého nikdy nezapomněla. Hetty sní o úžasné budoucnosti pro sebe i pro Elvíru. Z dálky svítí jasná světla Londýnského divadla. Stane se Hetty skutečnou hvězdou? Nakladatelská anotace. Kráceno.

Páté volné pokračování životního příběhu dívenky Ellen-Jane je dalším vyprávěním o nelehkém životě dětí v 19. století. Pro starší dívky.

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha