Základní MARC ISBD

Deník báječného kamaráda : píše Rowley Jefferson / Jeff Kinney ; z anglického originálu Diary of an awesome friendly kid - Rowley Jefferson's journal ... přeložila Veronika Volhejnová

Od: Kinney, Jeff, 1971- [aut].
Přispěvatel(é): Volhejnová, Veronika, 1962- [trl].
Typ materiálu: materialTypeLabelKnihaVydání: 1. vydání.Popis: 217 stran : ilustrace ; 21 cm.ISBN: 9788075447746.Unifikované názvy: Diary of an awesome friendly kid. Česky Žánr/Forma: americké příběhy | publikace pro děti | American stories | children's literatureSouhrn: Rowley Jefferson, nejlepší kamarád Grega Heffleyho, kterého čtenáři znají z Deníků malého poseroutky, píše svůj osobní deníček. V této knížce píše Rowley Jefferson o svých vlastních zkušenostech a souhlasil také s rolí Gregova životopisce, což pro čtenáře představuje nový pohled na svět malého poseroutky, opět doprovázený komiksovými ilustracemi.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Signatura Část Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
M 3/1 1. Vypůjčeno 09/10/2019 421440055999
Celkem rezervací: 1

Rowley Jefferson, nejlepší kamarád Grega Heffleyho, kterého čtenáři znají z Deníků malého poseroutky, píše svůj osobní deníček. V této knížce píše Rowley Jefferson o svých vlastních zkušenostech a souhlasil také s rolí Gregova životopisce, což pro čtenáře představuje nový pohled na svět malého poseroutky, opět doprovázený komiksovými ilustracemi.

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha