Základní MARC ISBD

Alchymistova šifra. Temná kletba / Kevin Sands ; z anglického originálu Blackthorn key - The assassin's curse ... přeložil Zdík Dušek

Od: Sands, Kevin [aut].
Přispěvatel(é): Dušek, Zdík, 1976- [trl].
Typ materiálu: materialTypeLabelKnihaVydání: 1. vydání.Popis: 381 stran : ilustrace ; 22 cm.ISBN: 9788025339374.Další název: Temná kletba.Unifikované názvy: Assassin's curse. Česky Žánr/Forma: kanadské romány (anglicky) | fantasy romány | publikace pro děti | Canadian fiction (English) | fantasy novels | children's literatureSouhrn: Třetí kniha z napínavé fantasy série o mladém lékárnickém učňi Christopherovi, odehrávající se v 17. století v Anglii. Pro děti staršího školního věku. Ať se Christopher Rowe hne kamkoliv, provází ho tajemství, dobrodružství - a vraždy! Dokonce i setkání s králem Karlem skončí potyčkou. Vrahovi se však podaří uniknout a zůstane po něm jen zlověstná zpráva: další útoky se blíží! Christopher a jeho přátelé zjišťují, že všechny stopy směřují k tajemnému prokletí, které bylo uvaleno na francouzský trůn. Jejich cíl je jasný - bude to Francie. Vyřeší všechny hádanky dřív, než dojde k další vraždě? Nakladatelská anotace.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Signatura Část Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
M 2/4 3. Dostupné 421440056001
Celkem rezervací: 0

Třetí kniha z napínavé fantasy série o mladém lékárnickém učňi Christopherovi, odehrávající se v 17. století v Anglii. Pro děti staršího školního věku. Ať se Christopher Rowe hne kamkoliv, provází ho tajemství, dobrodružství - a vraždy! Dokonce i setkání s králem Karlem skončí potyčkou. Vrahovi se však podaří uniknout a zůstane po něm jen zlověstná zpráva: další útoky se blíží! Christopher a jeho přátelé zjišťují, že všechny stopy směřují k tajemnému prokletí, které bylo uvaleno na francouzský trůn. Jejich cíl je jasný - bude to Francie. Vyřeší všechny hádanky dřív, než dojde k další vraždě? Nakladatelská anotace.

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha