Základní MARC ISBD

Země příběhů. Na vlnách fantazie / Chris Colfer ; ilustroval Brandon Dorman ; z anglického originálu The land of stories - An author's odyssey ... přeložila Veronika Volhejnová

Od: Colfer, Chris, 1990- [aut].
Přispěvatel(é): Dorman, Brandon [ill] | Volhejnová, Veronika, 1962- [trl].
Typ materiálu: materialTypeLabelKnihaVydání: 1. vydání.Popis: 340 stran : ilustrace ; 22 cm.ISBN: 9788025339350.Další název: Na vlnách fantazie.Unifikované názvy: Author's odyssey. Česky Žánr/Forma: americké romány | fantasy romány | publikace pro děti | American fiction | fantasy novels | children's literatureSouhrn: Pátý díl příběhu ze země pohádek, kde ne všechno končí šťastně... Určeno dětem od 9 let. Maskovaný muž spojil síly s největšími padouchy a zajal všechny královské rodiny Země příběhů. Hodlá je zničit a stát se jediným vládcem. Alex a Conner vědí, že proti takové přesile nemají šanci. Pak si ale uvědomí, že mocnou zbraní může být jejich vlastní fantazie. A tak se vydávají do světa Connerových příběhů a začnou shromažďovat armádu pirátů, kyborgů, mumií a superhrdinů. Blíží se rozhodující bitva, ale i něco mnohem horšího... Nakladatelská anotace.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Část Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
1 M 2/4 5. Vypůjčeno 06/01/2020 421440056117
Celkem rezervací: 0

Pátý díl příběhu ze země pohádek, kde ne všechno končí šťastně... Určeno dětem od 9 let. Maskovaný muž spojil síly s největšími padouchy a zajal všechny královské rodiny Země příběhů. Hodlá je zničit a stát se jediným vládcem. Alex a Conner vědí, že proti takové přesile nemají šanci. Pak si ale uvědomí, že mocnou zbraní může být jejich vlastní fantazie. A tak se vydávají do světa Connerových příběhů a začnou shromažďovat armádu pirátů, kyborgů, mumií a superhrdinů. Blíží se rozhodující bitva, ale i něco mnohem horšího... Nakladatelská anotace.

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha