Základní MARC ISBD

Ratatouille / napsala Mary Olin ; ilustrace Ron Cohee ... [et al.]

Od: Olin, Mary [aut].
Přispěvatel(é): Cohee, Ron [ill] | Pixar (firma) | Walt Disney Enterprises.
Typ materiálu: materialTypeLabelKnihaVydavatel: V Praze : Egmont, 2007Vydání: 1. vyd.Popis: 63 s. : barev. il. ; 29 cm.ISBN: 9788025207383.Žánr/Forma: americké příběhy | publikace pro děti | American stories | children's literatureSouhrn: Příběh o poněkud zvláštním přátelství mezi kuchařským pomocníkem a krysou, která umí výborně vařit. Pro děti do 10 let.Souhrn: Remy rozhodně není obyčejný krysák. Nebaví ho očichávat zbytky něčího jídla a hodnotit, zda se dají jíst, i když v tom je v krysí kolonii nejlepší. Jeho snem je stát se kuchařem, nejlépe šéfkuchřem, aby mohl jídlo sám připravovat. Remy není obyčejný také proto, že umí číst, takže se z kuchařské knihy naučí mnoho výborných receptů. Jenomže jak by se krysa mohla stát kuchařem? Náhoda tomu chtěla, že se Remy jednoho dne ocitne v Paříži, v restauraci slavného kuchaře Augusta Gusteau a narazí tam na mladého nemotorného pomocníka v kuchyni - Linguinyho. Vypadá to, že mladík bude potřebovat krysákovu pomoc. Příběh je známý z filmového zpracování.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
1 M 1/4 Dostupné 421440056176
Celkem rezervací: 0

Nad názvem: Disney, Pixar

Přeloženo z angličtiny

Příběh o poněkud zvláštním přátelství mezi kuchařským pomocníkem a krysou, která umí výborně vařit. Pro děti do 10 let.

Remy rozhodně není obyčejný krysák. Nebaví ho očichávat zbytky něčího jídla a hodnotit, zda se dají jíst, i když v tom je v krysí kolonii nejlepší. Jeho snem je stát se kuchařem, nejlépe šéfkuchřem, aby mohl jídlo sám připravovat. Remy není obyčejný také proto, že umí číst, takže se z kuchařské knihy naučí mnoho výborných receptů. Jenomže jak by se krysa mohla stát kuchařem? Náhoda tomu chtěla, že se Remy jednoho dne ocitne v Paříži, v restauraci slavného kuchaře Augusta Gusteau a narazí tam na mladého nemotorného pomocníka v kuchyni - Linguinyho. Vypadá to, že mladík bude potřebovat krysákovu pomoc. Příběh je známý z filmového zpracování.

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha