Základní MARC ISBD

Krátké pohádky : oblíbené příběhy tentokrát ve verších a velkými písmeny / napsali Nick a Claire Pageovi ; ilustrace Sara Baker a Katie Saunders ; [překlad Bedřich Králík]

Od: Page, Nick, 1961- [aut].
Přispěvatel(é): Page, Claire [aut] | Baker, Sara [ill] | Saunders, Katie [ill].
Typ materiálu: materialTypeLabelKnihaVydavatel: Praha : Svojtka & Co., 2014Vydání: 1. české vyd.Popis: 192 s. : barev. il. ; 24 cm.ISBN: 9788025615041.Žánr/Forma: pohádky | poezie | publikace pro děti | fairy tales | poetry | children's literatureSouhrn: Devět krátkých veršovaných pohádek s celostránkovými ilustracemi pro předškolní děti.Souhrn: Známé pohádkové příběhy, tentokrát ve veršované podobě a psané pouze velkými tiskacími písmeny. V pohádkách i na obrázcích se setkáme se skřítky, kteří pomáhali ševci šít boty, s Malou mořskou vílou Korálinkou, Perníkovým mužíčkem, který si vyrazil do světa, krásnou Šípkovou Růženkou, zlomyslným Rumplcimprcamprem, se Sněhurkou a sedmi trpaslíky, se třemi kozlíky a zlým trollem, se třemi prasátky a nenasytným vlkem a také s nevychovanou Mášenkou, která navštívila domek třech medvědů.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
1 M 2/1 Vypůjčeno 07/01/2020 421440056177
Celkem rezervací: 0

Přeloženo z angličtiny

Devět krátkých veršovaných pohádek s celostránkovými ilustracemi pro předškolní děti.

Známé pohádkové příběhy, tentokrát ve veršované podobě a psané pouze velkými tiskacími písmeny. V pohádkách i na obrázcích se setkáme se skřítky, kteří pomáhali ševci šít boty, s Malou mořskou vílou Korálinkou, Perníkovým mužíčkem, který si vyrazil do světa, krásnou Šípkovou Růženkou, zlomyslným Rumplcimprcamprem, se Sněhurkou a sedmi trpaslíky, se třemi kozlíky a zlým trollem, se třemi prasátky a nenasytným vlkem a také s nevychovanou Mášenkou, která navštívila domek třech medvědů.

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha