Základní MARC ISBD

Jsi úžasný / Max Lucado ; ilustrace Sergio Martinez ; překlad: Lenka Zelinková

Od: Lucado, Max, 1955- [aut].
Přispěvatel(é): Martinez, Sergio, 1937- [ill] | Zelinková, Lenka [trl].
Typ materiálu: materialTypeLabelKnihaVydání: První vydání.Popis: 31 stran : barevné ilustrace ; 26 cm.ISBN: 9788072554195.Unifikované názvy: You are special. Česky Žánr/Forma: americké pohádky | obrazové publikace | publikace pro děti | American fairy tales | pictorial works | children's literatureSouhrn: Příběh o všemi opovrhovaném dřevěném panáčkovi Kašparovi, který změní své mínění o sobě poté, co si promluví se svým stvořitelem, řezbářem Elim. Knížka vypráví příběh dřevěného panáčka Kašpara, který začal věřit tomu, že je špatný, protože ho ostatní dřevění zemíci onálepkovali černými puntíky. Teprve řezbář Eli, který měl Kašpara rád, ho převědčí o tom, jak je důležité vážit si sám sebe. Protože to, čemu věříme, tím se i stáváme.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
1 M 1/1 Dostupné 421440056213
Celkem rezervací: 0

Přeloženo z angličtiny

Příběh o všemi opovrhovaném dřevěném panáčkovi Kašparovi, který změní své mínění o sobě poté, co si promluví se svým stvořitelem, řezbářem Elim. Knížka vypráví příběh dřevěného panáčka Kašpara, který začal věřit tomu, že je špatný, protože ho ostatní dřevění zemíci onálepkovali černými puntíky. Teprve řezbář Eli, který měl Kašpara rád, ho převědčí o tom, jak je důležité vážit si sám sebe. Protože to, čemu věříme, tím se i stáváme.

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha