Obálka
Základní MARC ISBD

K sebedůvěře krok za krokem / Ivan Kupka

Od: Kupka, Ivan, 1958- [aut]
Typ materiálu: TextTextEdice: Vydavatel: Praha : Grada, 2006Vydání: Vyd. 1Popis: 174 s. ; 21 cmISBN: 8024716763Předmětová hesla: sebedůvěra | sebepojetí | interpersonální komunikace | self-reliance | self-concept | interpersonal communicationŽánr/Forma: příručky | handbooks and manuals Souhrn: Příručka vycházející z principů neurolingvistického programování (NLP) uvádí techniky pro zlepšení a udržení sebejistoty a duševní pohody.Souhrn: Smyslem NLP je dosáhnout úspěchu, k čemuž je potřeba jasně stanovit cíl, pozorně sledovat, co právě získáváme a podle potřeby pružně měnit chování, dokud nedospějeme k žádoucímu výsledku. Autor popisuje strategie k získání pozitivního vztahu k sobě samému i k ideální komunikaci s kýmkoliv. Rozvinutí schopností sebemotivace, efektivního řešení problémů, odmítnutí manipulace a práce s trémou vede k osobnímu rozvoji a zdravé sebedůvěře. Výklad je doplněn příklady, rozhovory z praxe a návody na procvičování těchto zásad v reálném životě.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
1 159 Vypůjčeno 15/09/2020 421440056302
Celkem rezervací: 0

Příručka vycházející z principů neurolingvistického programování (NLP) uvádí techniky pro zlepšení a udržení sebejistoty a duševní pohody.

Smyslem NLP je dosáhnout úspěchu, k čemuž je potřeba jasně stanovit cíl, pozorně sledovat, co právě získáváme a podle potřeby pružně měnit chování, dokud nedospějeme k žádoucímu výsledku. Autor popisuje strategie k získání pozitivního vztahu k sobě samému i k ideální komunikaci s kýmkoliv. Rozvinutí schopností sebemotivace, efektivního řešení problémů, odmítnutí manipulace a práce s trémou vede k osobnímu rozvoji a zdravé sebedůvěře. Výklad je doplněn příklady, rozhovory z praxe a návody na procvičování těchto zásad v reálném životě.

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha