Obálka
Základní MARC ISBD

Automobily od dřevěných kol k superrychlým autům / Penny Clarke ; [ilustrace Davin Antram ... et al. ; překlad Martin Daněk]

Od: Clarke, Penny, 1944- [aut]
Přispěvatel(é): Antram, David, 1958- [ill]
Typ materiálu: TextTextEdice: Vydavatel: Říčany : Junior, c2008Popis: 64 s. : barev. il. ; 29 cmISBN: 9788072673216Další název: Automobily [Spine title]Předmětová hesla: dějiny dopravy | pozemní doprava | dějiny dopravních prostředků | automobily | history of transportation | land transport | history of means of transportation | automobilesŽánr/Forma: publikace pro děti | children's literature Souhrn: Chronologicky uspořádaný přehled historie dopravních prostředků od vynálezu kola až po elektromobily z počátku 21. století. Bohatě ilustrovaná publikace je určena především dětem.Souhrn: Stručné informace doplňují barevné obrázky a komiksové kresby.Ilustují a popisují nejrůznější dopravní prostředky - od prvních povozů, válečných vozů, dostavníků, vlaků poháněných parou, kol, motocyklů a prvních automobilů až po různé typy moderních dopravních prostředků. Na závěr knihy je připojen slovník, věcný i jmenný rejstřík a na přídeští najdou čtenáři přehled různých rychlostních rekordů.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
MN 629 Dostupné 421440056691
Celkem rezervací: 0

Obálkový podnázev: zajímavý pohled na vývoj dopravy od dřevěných kol až po stroje, které lámou rychlostní rekordy

Přeloženo z angličtiny?

Obsahuje rejstřík

Chronologicky uspořádaný přehled historie dopravních prostředků od vynálezu kola až po elektromobily z počátku 21. století. Bohatě ilustrovaná publikace je určena především dětem.

Stručné informace doplňují barevné obrázky a komiksové kresby.Ilustují a popisují nejrůznější dopravní prostředky - od prvních povozů, válečných vozů, dostavníků, vlaků poháněných parou, kol, motocyklů a prvních automobilů až po různé typy moderních dopravních prostředků. Na závěr knihy je připojen slovník, věcný i jmenný rejstřík a na přídeští najdou čtenáři přehled různých rychlostních rekordů.

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha