Obálka
Základní MARC ISBD

Garry Hop / Moony Witcher ; z italského originálu Il lungo viaggio di Garry Hop ... přeložila Sarah Baroni

Od: Witcher, Moony, 1957- [aut]
Přispěvatel(é): Baroni, Sarah [trl]
Typ materiálu: TextTextVydání: 1. vydáníPopis: 196 stran ; 22 cmISBN: 9788025342855Další název: Garry Hop a ostrov zázraků Obálkový názevUnifikované názvy: Lungo viaggio di Garry Hop. Česky Žánr/Forma: italské romány | fantasy romány | publikace pro děti | Italian fiction | fantasy novels | children's literature Souhrn: Uprostřed válečné vřavy se jedenáctiletý Garry Hop vydává na nebezpečnou cestu na kouzelný Hunský ostrov, aby přivezl léčivé byliny pro svou umírající matku. Je válka. Znepřátelené rody Verontů a Fiderbů bojují již dva roky o bohatství Hunského ostrova. Válka přinesla bídu a nemoci, které sužují lid, včetně Garryho matky, léčitelky. Garry se rozhodne najít mudrce Bandea Gropia, který jediný zná složení tajemství alchymistických bylin rostoucích v hunských lesích. Do cesty se mu však nečekaně připlete Alina z rodu Fiderbů.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
M 2/4 Dostupné 421440056876
Celkem rezervací: 0

Uprostřed válečné vřavy se jedenáctiletý Garry Hop vydává na nebezpečnou cestu na kouzelný Hunský ostrov, aby přivezl léčivé byliny pro svou umírající matku. Je válka. Znepřátelené rody Verontů a Fiderbů bojují již dva roky o bohatství Hunského ostrova. Válka přinesla bídu a nemoci, které sužují lid, včetně Garryho matky, léčitelky. Garry se rozhodne najít mudrce Bandea Gropia, který jediný zná složení tajemství alchymistických bylin rostoucích v hunských lesích. Do cesty se mu však nečekaně připlete Alina z rodu Fiderbů.

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha