Obálka
Základní MARC ISBD

Krutý princ / Holly Blacková ; přeložila Radka Kolebáčová

Od: Black, Holly, 1971- [aut]
Přispěvatel(é): Kolebáčová, Radka, 1981- [trl]
Typ materiálu: TextTextVydání: 1. vydáníPopis: 417 stran ; 20 cmISBN: 9788075446664Unifikované názvy: Cruel prince. Česky Žánr/Forma: americké romány | fantasy romány | publikace pro mládež | American fiction | fantasy novels | juvenile literature Souhrn: První díl fantasy série ze Země víl. Okouzlující krásu tohoto světa provází i nesmírá krutost jejich obyvatel. Určeno mládeži. Judiiny rodiče byli brutálně zavražděni Madockem ze Země víl a ona se svým dvojčetem Taryn a starší sestrou byly odvlečeny do Elfhame. Důvodem byla její matka, která utekla z vílí země do světa lidí. O deset let později ji její touha být lepší než víly dožene ke spolčení s nepřítelem.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Signatura Část Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
F 1. Dostupné 421440057049
Celkem rezervací: 0

Přeloženo z angličtiny

První díl fantasy série ze Země víl. Okouzlující krásu tohoto světa provází i nesmírá krutost jejich obyvatel. Určeno mládeži. Judiiny rodiče byli brutálně zavražděni Madockem ze Země víl a ona se svým dvojčetem Taryn a starší sestrou byly odvlečeny do Elfhame. Důvodem byla její matka, která utekla z vílí země do světa lidí. O deset let později ji její touha být lepší než víly dožene ke spolčení s nepřítelem.

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha