Obálka
Základní MARC ISBD

Kočičí válečníci : nové proroctví. Půlnoc / Erin Hunterová ; přeložila Beata Krenželoková

Od: Hunter, Erin [aut]
Přispěvatel(é): Krenželoková, Beata [trl]
Typ materiálu: TextTextVydání: 1. vydáníPopis: 292 stran : mapy ; 21 cmISBN: 9788000057590Další název: Kočičí válečníci - nové proroctví | Nové proroctví - kočičí válečníci | PůlnocUnifikované názvy: Midnight. Česky Žánr/Forma: anglické romány | fantasy romány | publikace pro děti | English fiction | children's literature | fantasy novels Souhrn: Volně navazující fantasy řada, kde hlavními hrdiny jsou divoké kočky ze čtyř klanů. Lesu, ve kterém kočky doposud žily, hrozí zničení. Objevilo se nové proroctví zvěstující nevyhnutelnou zkázu všech klanů. Jediné záblesky naděje na záchranu se objevují ve snech čtyř mladých koček a kocourů. Hvězdný klan je tak povolává k náročnému úkolu - vydat se na nebezpečnou cestu za hranice známých území. Dokážou Ostrodráp a Vránek překonat vzájemnou nevraživost a spojit síly pro dobro všech klanů?
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Signatura Část Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
M 2/4 1. Vypůjčeno 08/04/2020 421440057056
Celkem rezervací: 0

Přeloženo z angličtiny

Na hřbetu knihy uvedeno číslo: 1

Volně navazující fantasy řada, kde hlavními hrdiny jsou divoké kočky ze čtyř klanů. Lesu, ve kterém kočky doposud žily, hrozí zničení. Objevilo se nové proroctví zvěstující nevyhnutelnou zkázu všech klanů. Jediné záblesky naděje na záchranu se objevují ve snech čtyř mladých koček a kocourů. Hvězdný klan je tak povolává k náročnému úkolu - vydat se na nebezpečnou cestu za hranice známých území. Dokážou Ostrodráp a Vránek překonat vzájemnou nevraživost a spojit síly pro dobro všech klanů?

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha