Obálka
Základní MARC ISBD

Tajemství zahrádky / Monika Eberlová Hejrovská ; ilustrovala Sofie Helfertová

Od: Eberlová, Monika, 1978- [aut]
Přispěvatel(é): Helfertová, Sofie [ill]
Typ materiálu: TextTextVydání: 1. vydáníPopis: 102 stran : barevné ilustrace ; 21 cmISBN: 9788088104391Žánr/Forma: české příběhy | publikace pro děti | Czech stories | children's literature Souhrn: Sympatická a hojně ilustrovaná kniha pro předškolní děti a děti mladšího školního věku odhaluje tajemství malebné zahrádky v jedné vesničce. Sympatický šneček Jeřabinka provede malé čtenáře dobrodružstvím v zahrádce sice malé, ale plné zajímavých věcí. Součástí napínavého příběhu jsou i úkoly, které dětem přinesou napětí řešení i poučení. Kouzelný příběh je tak nejen půvabnou něžnou prózou, ale částečně i populárně-naučným textem seznamujícím děti s přírodou a světem kolem nich.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
M 1/3 Dostupné 421440057523
Celkem rezervací: 0

Sympatická a hojně ilustrovaná kniha pro předškolní děti a děti mladšího školního věku odhaluje tajemství malebné zahrádky v jedné vesničce. Sympatický šneček Jeřabinka provede malé čtenáře dobrodružstvím v zahrádce sice malé, ale plné zajímavých věcí. Součástí napínavého příběhu jsou i úkoly, které dětem přinesou napětí řešení i poučení. Kouzelný příběh je tak nejen půvabnou něžnou prózou, ale částečně i populárně-naučným textem seznamujícím děti s přírodou a světem kolem nich.

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha