Obálka
Základní MARC ISBD

Moje morče a já : [s přílohami na rozkládacích stránkách] / Immanuel Birmelin ; foto Monika Weglerová ; kresby Renate Holznerová ; historky Gabriele Linkeová-Grünová

Od: Birmelin, Immanuel [aut]
Přispěvatel(é): Wegler, Monika, 1949- [pht] | Holzner, Renate [ill] | Linke-Grün, Gabriele [aut]
Typ materiálu: TextTextEdice: Vydavatel: Praha : Jan Vašut, 2006Vydání: České vyd. 1Popis: 64 s. : barev. il. ; 20 cmISBN: 807236443XDalší název: Morče a jáPředmětová hesla: morčata | chov domácích zvířat | Guinea pigs | keeping of domestic animalsŽánr/Forma: příručky | publikace pro děti | handbooks and manuals | children's literature Souhrn: Příručka pro malé chovatele se základními informacemi o tom, jak se o morče starat, aby bylo zdravé a cítilo se dobře.Souhrn: V prvních kapitolách se seznámíme se základními pravidly pro vybavení, výživu a péči, následují pasáže s charakteristikou zvířete. Dozvíme se také jak si získat jeho důvěru, jak si s morčetem hrát a postarat se mu o zábavu. Závěr knížky patří životu morčete ve stáří. Text je prokládán velkým množstvím barevných fotografií, kromě toho je knížka obohacena o přílohy na rozkládacích stránkách.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
636 Dostupné 421440057611
Celkem rezervací: 0

Přeloženo z němčiny

Obsahuje rejstřík

Příručka pro malé chovatele se základními informacemi o tom, jak se o morče starat, aby bylo zdravé a cítilo se dobře.

V prvních kapitolách se seznámíme se základními pravidly pro vybavení, výživu a péči, následují pasáže s charakteristikou zvířete. Dozvíme se také jak si získat jeho důvěru, jak si s morčetem hrát a postarat se mu o zábavu. Závěr knížky patří životu morčete ve stáří. Text je prokládán velkým množstvím barevných fotografií, kromě toho je knížka obohacena o přílohy na rozkládacích stránkách.

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha