Obálka
Základní MARC ISBD

Doktore, to byla jízda! / Patrick Taylor ; přeložila Adéla Bartlová

Od: Taylor, Patrick, 1941- [aut]
Přispěvatel(é): Bartlová, Adéla, 1983- [trl]
Typ materiálu: TextTextVydavatel: Voznice : Leda, 2022Vydání: První vydáníPopis: 197 stran : 2 ilustrace ; 21 cmISBN: 9788073358419Unifikované názvy: Irish country yuletide. Česky Žánr/Forma: irské romány (anglicky) | humoristické romány | Irish fiction (English) | humorous novels Rozsah a obsah: Další pokračování příběhů lékaře O'Reillyho v irském městečku Ballybucklebo, tentokrát s duchem Vánoc. Znovu se setkáváme s Fingalem O'Reillym, s jeho zástupcem Barrym a svéráznými obyvateli irského městečka Ballybucklebo. Je rok 1965, v televizi právě promluvila mladá královna Alžběta a všichni se chystají na každoroční vánoční setkání. Na oslavu dorazí mimořádně zajímaví hosté, v důsledku čehož se doktor O'Reilly musí ujmout své tradiční obětavé role a pomáhat nejen jako lékař, ale také jako zpovědník a rádce. Jeho vřelou lidskost pozná jak celá léta tajený bratr markýze z Ballybucklebo, tak i malá holčička, které se v jednom okamžiku zhroutil celý její svět. Záhadnou schopností vidět do budoucnosti pomáhá doktorovi jeho rázná hospodyně paní Kincaidová, přezdívaná Kinky. O navrácení štěstí malé holčičce se zaslouží i místní kominík a prodavačka dárkového obchodu. Hlavní roli však zastane laskavý, štědrý Santa - tak jako každé Vánoce. Nakladatelská anotace.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Domovská knihovna Signatura Část Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
Barry Laverty, díl č. 17 Rezervováno 421440061159 1
Celkem rezervací: 4

Přeloženo z angličtiny

Další pokračování příběhů lékaře O'Reillyho v irském městečku Ballybucklebo, tentokrát s duchem Vánoc. Znovu se setkáváme s Fingalem O'Reillym, s jeho zástupcem Barrym a svéráznými obyvateli irského městečka Ballybucklebo. Je rok 1965, v televizi právě promluvila mladá královna Alžběta a všichni se chystají na každoroční vánoční setkání. Na oslavu dorazí mimořádně zajímaví hosté, v důsledku čehož se doktor O'Reilly musí ujmout své tradiční obětavé role a pomáhat nejen jako lékař, ale také jako zpovědník a rádce. Jeho vřelou lidskost pozná jak celá léta tajený bratr markýze z Ballybucklebo, tak i malá holčička, které se v jednom okamžiku zhroutil celý její svět. Záhadnou schopností vidět do budoucnosti pomáhá doktorovi jeho rázná hospodyně paní Kincaidová, přezdívaná Kinky. O navrácení štěstí malé holčičce se zaslouží i místní kominík a prodavačka dárkového obchodu. Hlavní roli však zastane laskavý, štědrý Santa - tak jako každé Vánoce. Nakladatelská anotace.

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha