Základní MARC ISBD

Země příběhů. Návrat Kouzelnice / Chris Colfer ; ilustroval Brandon Dorman ; z anglického originálu The Land of Stories - The enchantress returns přeložila Veronika Volhejnová

Od: Colfer, Chris [aut].
Přispěvatel(é): Volhejnová, Veronika, 1962- [trl] | Dorman, Brandon [ill].
Typ materiálu: materialTypeLabelKnihaVydavatel: Praha : Fragment, 2017Vydání: 1. vydání.Popis: 427 stran : ilustrace ; 22 cm.ISBN: 978-80-253-3118-7.Další název: Návrat Kouzelnice Další variantní název | Země příběhů - Návrat Kouzelnice Další variantní název.Unifikované názvy: Enchantress returns.. Česky Předmětová hesla: americká literatura pro děti dvojčata pohádkové postavy dobro a zlo kouzla mytická území kouzelnice vílyŽánr/Forma: americké romány | fantasy romány | publikace pro dětiRozsah a obsah: Druhá kniha série Země příběhů. Už je to rok, co se sourozenci Alex a Conner vrátili z Říše příběhů a zjistili, že zlá Kouzelnice je zpět. Po letech skrývání se chce mstít a je nebezpečnější než kdy dřív!
    průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
1 M 2/4 Vypůjčeno 15/07/2019 421440052045
Celkem rezervací: 0

Druhá kniha série Země příběhů. Už je to rok, co se sourozenci Alex a Conner vrátili z Říše příběhů a zjistili, že zlá Kouzelnice je zpět. Po letech skrývání se chce mstít a je nebezpečnější než kdy dřív!

Pro čtenáře od 9 let

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha