Custom cover image
Custom cover image

Nepolepšitelné děti ze sídla Ashton. Kniha 3, Neviditelný host / Maryrose Woodová ; ilustrace Jon Klassen ; z anglického originálu ... přeložil Jan Kozák

Podle: Přispěvatel(é): Typ materiálu: TextTextJazyk: Čeština Original language: English (Angličtina) Edice: Beletrie (Jota)Publication details: V Brně : Jota, 2013Vydání: Vyd. 1Popis: 265 s. : il. ; 21 cmISBN:
  • 978-80-7462-439-1 :
Předmětová hesla: Rozsah a obsah: Třetí kniha světově úspěšné trilogie pro děti, ale i dospělé. Po návratu z Londýna se naši tři Hrozní a jejich vychovatelka Penelopa Lumleyová ocitnou v jednom kole. Děti se věnují pozorování ptáků v okolí Ashtonu a píší o nich knihu. Pro Penelopu to znamená maximální ostražitost. Láme si hlavu nad záhadným darem a snaží se vyřešit otázku svého původu. Není to však záhada jediná. Do Ashtonu náhle přijíždí matka lorda Frederika, doprovázená cestovatelem admirálem Faucetem. Ukazuje se, že rodokmen Ashtonů je opletený spoustou tajemství. Když se náhle ztratí admirálův závodní pštros, děti zmobilizují všechny své síly, aby vzácného ptáka našly.Translation of: The incorrigible children of Ashton place. Book 3, The unseen guest
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
Star ratings
    Average rating: 0.0 (0 votes)
Holdings
Item type Home library Collection Call number Materials specified Status Date due Barcode
Kniha Kniha Roztoky 1 M 2/4 Available 421440052519

Bílé značení

Označení čísla části ze hřbetu knihy

Původně vydáno: New York : Balzer + Bray, 2012

Vydáno ve spolupráci s HarperCollins Children's

Třetí kniha světově úspěšné trilogie pro děti, ale i dospělé. Po návratu z Londýna se naši tři Hrozní a jejich vychovatelka Penelopa Lumleyová ocitnou v jednom kole. Děti se věnují pozorování ptáků v okolí Ashtonu a píší o nich knihu. Pro Penelopu to znamená maximální ostražitost. Láme si hlavu nad záhadným darem a snaží se vyřešit otázku svého původu. Není to však záhada jediná. Do Ashtonu náhle přijíždí matka lorda Frederika, doprovázená cestovatelem admirálem Faucetem. Ukazuje se, že rodokmen Ashtonů je opletený spoustou tajemství. Když se náhle ztratí admirálův závodní pštros, děti zmobilizují všechny své síly, aby vzácného ptáka našly.

There are no comments on this title.

to post a comment.

Powered by Koha