Základní MARC ISBD

Barbie a kouzelná dvířka / [přeložila Lenka Havlíková-Gruševská]

Přispěvatel(é): Havlíková-Gruševská, Lenka [trl].
Typ materiálu: materialTypeLabelKnihaEdice: Vydavatel: Praha : Egmont, 2014Vydání: Vyd. 1.Popis: 31 s. : vše barev. il. ; 20 x 21 cm.ISBN: 9788025231845.Žánr/Forma: příběhy | publikace pro děti | stories | children's literatureSouhrn: Alexa je trochu jiná princezna, místo nacvičování tanečních kroků a pilování královské etikety, leží v knížkách a žije si ve vlastním světě fantazie. Fantaskní svět se však může stát skutečností, pokud princezna vstoupí do tajemných dvířek v královské zahradě. Najednou se ocitá v zemi zvané Cynie, kterou obývají víly, mořské panny a kouzelnou mocí nadaní jednorožci, ale také malá pomstychtivá Malucie, se kterou bude muset Alexa svést boj.Souhrn: Pohádkové vyprávění o princezně Alexe a kouzelné zemi Cynii. Útlá obrázková knížka s krátkými texty pro čtenářky do deseti let, zejména pro milovnice panenky Barbie.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
M 1/4 Vypůjčeno 16/12/2019 421440052958
Celkem rezervací: 0

Přeloženo z angličtiny

Název z obálky

Alexa je trochu jiná princezna, místo nacvičování tanečních kroků a pilování královské etikety, leží v knížkách a žije si ve vlastním světě fantazie. Fantaskní svět se však může stát skutečností, pokud princezna vstoupí do tajemných dvířek v královské zahradě. Najednou se ocitá v zemi zvané Cynie, kterou obývají víly, mořské panny a kouzelnou mocí nadaní jednorožci, ale také malá pomstychtivá Malucie, se kterou bude muset Alexa svést boj.

Pohádkové vyprávění o princezně Alexe a kouzelné zemi Cynii. Útlá obrázková knížka s krátkými texty pro čtenářky do deseti let, zejména pro milovnice panenky Barbie.

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha