Základní MARC ISBD

Můj milý deníčku : příběhy z Mackerelské základní školy. Kluci, škola a další šílenosti / od Jima Bentona ; [z anglického originálu ... přeložila Eva Brožová]

Od: Benton, Jim, 1960- [aut].
Typ materiálu: materialTypeLabelKnihaVydavatel: Praha : Fragment, 2012Vydání: 1. vyd.Popis: 109 s. : il. ; 20 cm.ISBN: 9788025313916.Další název: Můj milý deníčku - Kluci, škola a další šílenosti | Kluci, škola a další šílenosti.Žánr/Forma: americké příběhy | publikace pro děti | American stories | children's literatureSouhrn: Jamie má akutní problém. Právě nejspíš dostala přezdívku a to je ve škole to nejhorší, co vás může potkat. Tedy hned poté, co si vašeho vysněného kluka začíná omotávat kolem prstu nejkrásnější holka na světě. Jamie by potřebovala získat účinnou zbraň - Angelino osobní hodnocení. Jenže to je bezpečně uloženo v ředitelově kanceláři. A místo aby před Hudsonem sama zazářila, spíše ji stíhá jeden trapas za druhým. Vtipné deníkové záznamy provází řada humorných ilustrací.Souhrn: První kniha humorných deníkových zápisků školačky Jamie se točí především kolem školní krásky Angeliny a osmého nejhezčího kluka v ročníku Hudsona. Pro čtenářky od 9 let.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
M 3/1 D Vypůjčeno 09/12/2019 421440053010
Celkem rezervací: 0

Pod názvem uvedena fiktivní autorka deníčku Jamie Kellyová

Jamie má akutní problém. Právě nejspíš dostala přezdívku a to je ve škole to nejhorší, co vás může potkat. Tedy hned poté, co si vašeho vysněného kluka začíná omotávat kolem prstu nejkrásnější holka na světě. Jamie by potřebovala získat účinnou zbraň - Angelino osobní hodnocení. Jenže to je bezpečně uloženo v ředitelově kanceláři. A místo aby před Hudsonem sama zazářila, spíše ji stíhá jeden trapas za druhým. Vtipné deníkové záznamy provází řada humorných ilustrací.

První kniha humorných deníkových zápisků školačky Jamie se točí především kolem školní krásky Angeliny a osmého nejhezčího kluka v ročníku Hudsona. Pro čtenářky od 9 let.

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha