Základní MARC ISBD

Můj milý deníčku : příběhy z Mackerelské základní školy. Radši už nic nedělej! / od Jima Bentona ; [z anglického originálu ... přeložila Eva Brožová]

Od: Benton, Jim, 1960- [aut, ill].
Typ materiálu: materialTypeLabelKnihaVydavatel: Praha : Fragment, 2012Vydání: 1. vyd.Popis: 140 s. : il. ; 20 cm.ISBN: 9788025314302.Další název: Můj milý deníčku - Radši už nic nedělej! | Radši už nic nedělej! | Příběhy z Mackerelské základní školy.Žánr/Forma: americké příběhy | publikace pro děti | American stories | children's literatureSouhrn: Jamie s Isabellou se snaží vybrat co nejvíce peněz na pomoc potřebným. Žene je k tomu sice důvod zcela pokrytecký - touha alespoň na okamžik předčit krásnou a oblíbenou Angelinu, ale koneckonců jakékoliv pohnutky jsou omluveny, pokud to pomůže dobré věci. Kromě charitativních sbírek se kamarádky trápí v hodinách tělocviku. Pan učitel jim zadal nejspíš neřešitelnou úlohu a spolupráce se dvěma nemastnými neslanými spolužáky je takřka nemožná. Vtipné deníkové záznamy provází řada humorných ilustrací.Souhrn: Třetí kniha humorných deníkových zápisků školačky Jamie, tentokrát o trápení s charitativními sbírkami a zapeklitém úkolu z tělocviku. Pro čtenářky od 9 let.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
M 3/1 D Dostupné 421440053015
Celkem rezervací: 0

Pod názvem uvedena fiktivní autorka deníčku Jamie Kellyová

Jamie s Isabellou se snaží vybrat co nejvíce peněz na pomoc potřebným. Žene je k tomu sice důvod zcela pokrytecký - touha alespoň na okamžik předčit krásnou a oblíbenou Angelinu, ale koneckonců jakékoliv pohnutky jsou omluveny, pokud to pomůže dobré věci. Kromě charitativních sbírek se kamarádky trápí v hodinách tělocviku. Pan učitel jim zadal nejspíš neřešitelnou úlohu a spolupráce se dvěma nemastnými neslanými spolužáky je takřka nemožná. Vtipné deníkové záznamy provází řada humorných ilustrací.

Třetí kniha humorných deníkových zápisků školačky Jamie, tentokrát o trápení s charitativními sbírkami a zapeklitém úkolu z tělocviku. Pro čtenářky od 9 let.

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha