Základní MARC ISBD

Můj milý deníčku : příběhy z Mackerelské základní školy. Řekni, jsem krásná? / od Jima Bentona ; [z anglického originálu ... přeložila Eva Brožová]

Od: Benton, Jim, 1960- [aut, ill].
Typ materiálu: materialTypeLabelKnihaVydavatel: Praha : Fragment, 2012Vydání: 1. vyd.Popis: 158 s. : il. ; 20 cm.ISBN: 9788025314401.Další název: Můj milý deníčku - Řekni, jsem krásná? | Řekni, jsem krásná? | Příběhy z Mackerelské základní školy.Žánr/Forma: americké příběhy | publikace pro děti | American stories | children's literatureSouhrn: Jamin deníček je opět plný starostí. Hrůza první, školní sekaná. I když je Jamie z domova zvyklá takřka na cokoliv, školní sekanou nic nepředčí. Nebo snad ano? Příšernost druhá, další ze školních projektů. Odkdy patří fotografování do výtvarného umění?! A proč mají v jídelně viset fotky všech dětí a jejich domácích mazlíčků, když Jamie vlastní toho nejohavnějšího psa na světě?! Ke třetí katastrofě se teprve schyluje. Je vůbec možné, aby všechna ta zamilovaná psaníčka Jamie dostávala od pana Prince, nového úžasného učitele? Vtipné deníkové záznamy provází řada humorných ilustrací.Souhrn: Čtvrtá kniha humorných deníkových zápisků školačky Jamie, tentokrát o potížích, které jí přináší školní fotografický projekt a čtvrteční sekaná z jídelny. Pro čtenářky od 9 let.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
M 3/1 D Dostupné 421440053020
Celkem rezervací: 0

Pod názvem uvedena fiktivní autorka deníčku Jamie Kellyová

Jamin deníček je opět plný starostí. Hrůza první, školní sekaná. I když je Jamie z domova zvyklá takřka na cokoliv, školní sekanou nic nepředčí. Nebo snad ano? Příšernost druhá, další ze školních projektů. Odkdy patří fotografování do výtvarného umění?! A proč mají v jídelně viset fotky všech dětí a jejich domácích mazlíčků, když Jamie vlastní toho nejohavnějšího psa na světě?! Ke třetí katastrofě se teprve schyluje. Je vůbec možné, aby všechna ta zamilovaná psaníčka Jamie dostávala od pana Prince, nového úžasného učitele? Vtipné deníkové záznamy provází řada humorných ilustrací.

Čtvrtá kniha humorných deníkových zápisků školačky Jamie, tentokrát o potížích, které jí přináší školní fotografický projekt a čtvrteční sekaná z jídelny. Pro čtenářky od 9 let.

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha