Základní MARC ISBD

Můj milý deníčku : příběhy z Mackerelské základní školy od Jima Bentona : rok druhý. Nikdo není dokonalý, ale já jsem blízko! / Jamie Kellyová ; z anglického originálu Jim Benton's Tales from MacKerel Middle School: Dear dumb diary, year two, Nobody's perfect, I'm as it gehts přeložila Eva Brožová

Od: Kelly, Jamie (fiktivní postava) [aut].
Přispěvatel(é): Benton, Jim, 1960- [aut, ill] | Brožová, Eva [trl].
Typ materiálu: materialTypeLabelKnihaVydání: 1. vydání.Popis: 134 stran : ilustrace ; 20 cm.ISBN: 9788025326114.Další název: Nikdo není dokonalý, ale já jsem blízko!.Unifikované názvy: Nobody's perfect, I'm as close as it gets. Česky Žánr/Forma: americké příběhy | publikace pro děti | American stories | children's literatureSouhrn: Další, již 15. kniha humorných deníkových zápisků školačky Jamie, která se tentokrát snaží vyrovnat s tím, že Isabella je v mnohém lepší. Pro čtenářky od devíti let.Souhrn: Protože se Jamie myslí, že čím víc člověk navštěvuje kroužků, tím větší šanci má na přijetí na vysokou školu, rozhodne se, že s Isabellou půjde na dva nové kroužky. Isabella se jí zdá ale příliš dokonalá - není na čase její dokonalost trochu přibrzdit?
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
M 3/1 D Dostupné 421440053030
Celkem rezervací: 0

Další, již 15. kniha humorných deníkových zápisků školačky Jamie, která se tentokrát snaží vyrovnat s tím, že Isabella je v mnohém lepší. Pro čtenářky od devíti let.

Protože se Jamie myslí, že čím víc člověk navštěvuje kroužků, tím větší šanci má na přijetí na vysokou školu, rozhodne se, že s Isabellou půjde na dva nové kroužky. Isabella se jí zdá ale příliš dokonalá - není na čase její dokonalost trochu přibrzdit?

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha