Základní MARC ISBD

Můj milý deníčku : příběhy z Mackerelské základní školy od Jima Bentona : druhý rok. Proč mám řešit blbosti? / Jamie Kellyová ; z anglického originálu Jim Benton's Tales from MacKerel Middle School: Dear dumb diary, year two, 4, What I don't know might hurt me přeložila Eva Brožová

Od: Kelly, Jamie (fiktivní postava) [aut].
Přispěvatel(é): Benton, Jim, 1960- [aut, ill] | Brožová, Eva [trl].
Typ materiálu: materialTypeLabelKnihaVydání: 1. vydání.Popis: 137 stran : ilustrace ; 20 cm.ISBN: 9788025326695.Další název: Proč mám řešit blbosti?.Unifikované názvy: What I don't know might hurt me. Česky Žánr/Forma: americké příběhy | publikace pro děti | American stories | children's literatureSouhrn: Další kniha humorných deníkových zápisků školačky Jamie, která si už druhým rokem píše deník. Tentokrát vstoupí do Výboru všímavých školáků. Pro čtenářky od devíti let.Souhrn: Jamie musí vstoupit do několika školních klubů, protože si to přeje její strejda Dan - jinak zástupce ředitele školy. Spolu s Isabellou založí jako spoluprezidentky Výbor všímavých školáků, bod za vstup se totiž vždycky může hodit. Naneštěstí se do záležitosti s tímto klubem vloží Angelina, která se rozhodne, že sežene další členy a naplánuje program. Zdá se, že Výbor nebude moci jen tak nenápadně "v tichosti zemřít důstojnou smrtí". Čtvrtá kniha druhého roku.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
M 3/1 D Dostupné 421440053035
Celkem rezervací: 0

Další kniha humorných deníkových zápisků školačky Jamie, která si už druhým rokem píše deník. Tentokrát vstoupí do Výboru všímavých školáků. Pro čtenářky od devíti let.

Jamie musí vstoupit do několika školních klubů, protože si to přeje její strejda Dan - jinak zástupce ředitele školy. Spolu s Isabellou založí jako spoluprezidentky Výbor všímavých školáků, bod za vstup se totiž vždycky může hodit. Naneštěstí se do záležitosti s tímto klubem vloží Angelina, která se rozhodne, že sežene další členy a naplánuje program. Zdá se, že Výbor nebude moci jen tak nenápadně "v tichosti zemřít důstojnou smrtí". Čtvrtá kniha druhého roku.

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha