Základní MARC ISBD

Můj milý deníčku : příběhy z Mackerelské základní školy od Jima Bentona : rok druhý. Vzorný slušňáci, příšerný trapáci! / Jamie Kellyová ; z anglického originálu Jim Benton's Tales from MacKerel Middle School: Dear dumb diary, year two, The super-nice are super-annoying přeložila Eva Brožová

Od: Kelly, Jamie (fiktivní postava) [aut].
Přispěvatel(é): Benton, Jim, 1960- [aut, ill] | Brožová, Eva [trl].
Typ materiálu: materialTypeLabelKnihaVydání: 1. vydání.Popis: 134 stran : ilustrace ; 20 cm.ISBN: 9788025324905.Další název: Vzorný slušňáci, příšerný trapáci!.Unifikované názvy: Super-nice are super-annoying. Česky Žánr/Forma: americké příběhy | publikace pro děti | American stories | children's literatureSouhrn: Další, již 14. kniha humorných deníkových zápisků školačky Jamie, tentokrát řeší pravidla slušného chování. Pro čtenářky od devíti let.Souhrn: Jamie si píše deník už druhý rok (tohle je druhá kniha druhého roku psaní deníku) a stává se expertkou na "slušňáctví". Ve škole totiž dostala za úkol připravit referát na téma Pravidla slušného chování. Společně s Hudsonem začínají tím, že zjišťují, jeslti existují nějaká pravidla společná pro všechny cizince. Nechybí ani kamarádka Isabella a nepřítelkyně Angelina.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
M 3/1 D Dostupné 421440053050
Celkem rezervací: 0

Další, již 14. kniha humorných deníkových zápisků školačky Jamie, tentokrát řeší pravidla slušného chování. Pro čtenářky od devíti let.

Jamie si píše deník už druhý rok (tohle je druhá kniha druhého roku psaní deníku) a stává se expertkou na "slušňáctví". Ve škole totiž dostala za úkol připravit referát na téma Pravidla slušného chování. Společně s Hudsonem začínají tím, že zjišťují, jeslti existují nějaká pravidla společná pro všechny cizince. Nechybí ani kamarádka Isabella a nepřítelkyně Angelina.

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha