Základní MARC ISBD

Poťouši a Zloděják / Miloš Kratochvíl ; ilustrace Markéta Vydrová

Od: Kratochvíl, Miloš, 1948- [aut].
Přispěvatel(é): Vydrová, Markéta, 1968- [ill].
Typ materiálu: materialTypeLabelKnihaEdice: Vydavatel: Praha : Triton, 2013Vydání: Vyd. 1.Popis: 130 s. : barev. il. ; 19 cm.ISBN: 9788073876883.Žánr/Forma: české příběhy | publikace pro děti | Czech stories | children's literatureSouhrn: Pokračování veselých vyprávění o protivných strašidlech, která se rodí, aby mezi lidi vnášela nesváry a rozepře. Pro mladší děti.Souhrn: Profesor Jindáček, který pomocí kouzelných brýlí a baterky objevil v Potměchách rozkmotřidla, se rozzlobil a zmizel. Teď už je jen na Zuzance a jejích přátelích, aby přišli na to, zda-li se dá s rozkmotřidly bojovat a zbavit se jich. Pomůže jim v tom obrovský kámen Zloděják? Vyprávění doprovází spousta obrázků M. Vydrové. Navazuje na knihu Modrý poťouch.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
M 2/3 Dostupné 421440053014
Celkem rezervací: 0

Pokračování veselých vyprávění o protivných strašidlech, která se rodí, aby mezi lidi vnášela nesváry a rozepře. Pro mladší děti.

Profesor Jindáček, který pomocí kouzelných brýlí a baterky objevil v Potměchách rozkmotřidla, se rozzlobil a zmizel. Teď už je jen na Zuzance a jejích přátelích, aby přišli na to, zda-li se dá s rozkmotřidly bojovat a zbavit se jich. Pomůže jim v tom obrovský kámen Zloděják? Vyprávění doprovází spousta obrázků M. Vydrové. Navazuje na knihu Modrý poťouch.

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha