Základní MARC ISBD

Útok kamenných rytířů / Thomas Brezina ; ilustrace Lars Vollbrecht a Dietmar Krüger ; [z německého originálu ... přeložila Ivana Vízdalová]

Od: Brezina, Thomas, 1963- [aut].
Přispěvatel(é): Vollbrecht, Lars, 1968- [ill] | Krüger, Dietmar, 1959- [ill].
Typ materiálu: materialTypeLabelKnihaEdice: Vydavatel: Havlíčkův Brod : Fragment, 2005Vydání: 1. vyd.Popis: 115 s. : il. ; 19 cm + 1 plastový meč.ISBN: 8025301478.Žánr/Forma: rakouské příběhy | fantasy příběhy | čtenářské hry | publikace pro děti | Austrian stories | fantasy stories | literary recreations | children's literatureSouhrn: Jednoho dne Leon zaslechne volání o pomoc, které zřejmě pochází z Neviditelného světa. Spolu s Larou a Chipem se tam vydají a zjistí, že onen hlas patří zakletému princi Larusovi. Na jeho osvobození je potřeba kouzelný kamenný meč. Jenže princ Larus není žádné neviňátko. Kdysi býval nejmocnějším mágem, jehož jediným nepřítelem byl Lord Drakill, před kterým se skryl v Krystalovém pohoří. Leonovi náhle dochází, že modrý vlk, jehož cestou za Larusem potkali, nebyl nepřítel, ba naopak. Bránil tomu, aby se Larus dostal k moci. Jenže co teď? Armáda kamenných rytířů obživla, Larus má díky meči obrovskou moc... Ovládne Neviditelný svět?Souhrn: Leon, rytíř Dračího srdce, se spolu se svými kamarády opět vydává do Neviditelného světa, aby osvobodil prince Laruse. Pro děti kolem 10 let.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
M 3/1 Dostupné 421440053013
Celkem rezervací: 0

Jednoho dne Leon zaslechne volání o pomoc, které zřejmě pochází z Neviditelného světa. Spolu s Larou a Chipem se tam vydají a zjistí, že onen hlas patří zakletému princi Larusovi. Na jeho osvobození je potřeba kouzelný kamenný meč. Jenže princ Larus není žádné neviňátko. Kdysi býval nejmocnějším mágem, jehož jediným nepřítelem byl Lord Drakill, před kterým se skryl v Krystalovém pohoří. Leonovi náhle dochází, že modrý vlk, jehož cestou za Larusem potkali, nebyl nepřítel, ba naopak. Bránil tomu, aby se Larus dostal k moci. Jenže co teď? Armáda kamenných rytířů obživla, Larus má díky meči obrovskou moc... Ovládne Neviditelný svět?

Leon, rytíř Dračího srdce, se spolu se svými kamarády opět vydává do Neviditelného světa, aby osvobodil prince Laruse. Pro děti kolem 10 let.

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha