Obálka
Základní MARC ISBD

Vombat Jirka / Eva Papoušková & Galina Miklínová

Od: Papoušková, Eva, 1969- [aut]
Přispěvatel(é): Miklínová, Galina, 1970- [ill]
Typ materiálu: TextTextVydání: První vydáníPopis: 29 nečíslovaných stran : barevné ilustrace ; 22 x 25 cmISBN: 9788020440310Další název: Vombat Jirka - knížka na nočník [Spine title]Žánr/Forma: české příběhy | publikace pro děti | Czech stories | children's literature Souhrn: Udělat bobek nemusí být až tak snadné. Malý vombat o tom ví své. Veselý příběh pro malé majitele nočníků.Souhrn: Vombat je zvláštní zvířátko, které žije na druhé straně zeměkoule, až v daleké Austrálii. Hrozně rádo spí a taky hrozně rádo hrabe díry. I malý vombatí kluk Jirka je rád hrabe jako jeho tatínek. Jenomže i malí vombati musí chodit na nočník. A tak maminka rozhodne - nejdřív nočník, pak hrabání. Jirka sedí a sedí, ale na nočníku se mu nedaří. Chodí kolem něj kamarádi a udílejí mu všemožné přátelské rady, co dělat, aby se dařilo. Nakladatelská anotace. Kráceno.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
1 M 1/2 Vypůjčeno 17/09/2020 421440053122
Celkem rezervací: 0

Galina Miklínová: ilustrátorka

Udělat bobek nemusí být až tak snadné. Malý vombat o tom ví své. Veselý příběh pro malé majitele nočníků.

Vombat je zvláštní zvířátko, které žije na druhé straně zeměkoule, až v daleké Austrálii. Hrozně rádo spí a taky hrozně rádo hrabe díry. I malý vombatí kluk Jirka je rád hrabe jako jeho tatínek. Jenomže i malí vombati musí chodit na nočník. A tak maminka rozhodne - nejdřív nočník, pak hrabání. Jirka sedí a sedí, ale na nočníku se mu nedaří. Chodí kolem něj kamarádi a udílejí mu všemožné přátelské rady, co dělat, aby se dařilo. Nakladatelská anotace. Kráceno.

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha