Obálka
Základní MARC ISBD

Ohnivý drak / Richard A. Knaak ; [překlad Hana Vlčinská]

Od: Knaak, Richard A, 1961- [aut]
Typ materiálu: TextTextEdice: Vydavatel: Ostrava : Fantom Print, 2004Vydání: Vyd. 1Popis: 251 s. ; 21 cmISBN: 8086354458Žánr/Forma: americké romány | fantasy romány | American fiction | fantasy novels Souhrn: Moc draků pozvolna upadá. Jsou sice stále silní, strašliví ve svém hněvu a nebojácní v činech, ale příliš se nakazili lidstvím. Nyní vzájemně mezi sebou (po vzoru svých lidských poddaných) pilně intrikují a kují pikle. V lidech nevidí žádnou hrozbu, protože povstání lidských mágů bylo krvavě potlačeno a draci jsou si jistí svým majestátem a vládou. Tím jim zcela ujde fakt, že vnuk vůdce rebelů přežil a pokojně vyrůstal pod jejich křídly. Když se draci rozhodnou zakročit a onoho člověka sprovodit ze světa, zjistí, že je již skoro pozdě, neboť ten si našel mocné ochránce. Cabe vida, že je na něho soustředěna pozornost dračích králů, s pomocí svých ochránců prchá, učí se a roste v moci. Nakonec se staví dračí hrozbě a rozehrává vlastní boj. ~~~ Ohnivý drak je nádhernou fantasy hýřící akcí a originálními nápady. DragonRealm je světem divokých čarodějů, dračích vládců měnících podobu, fantastických tvorů a odporných zlosynů...Souhrn: První část hrdinského fantasy cyklu DragonRealm, který nás zavede do fiktivního světa, kde se ve vzájemném boji o moc krvavě sváří lidé s draky.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Část Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
1 F 1. Dostupné 421440053133
Celkem rezervací: 0

Přeloženo z angličtiny

Moc draků pozvolna upadá. Jsou sice stále silní, strašliví ve svém hněvu a nebojácní v činech, ale příliš se nakazili lidstvím. Nyní vzájemně mezi sebou (po vzoru svých lidských poddaných) pilně intrikují a kují pikle. V lidech nevidí žádnou hrozbu, protože povstání lidských mágů bylo krvavě potlačeno a draci jsou si jistí svým majestátem a vládou. Tím jim zcela ujde fakt, že vnuk vůdce rebelů přežil a pokojně vyrůstal pod jejich křídly. Když se draci rozhodnou zakročit a onoho člověka sprovodit ze světa, zjistí, že je již skoro pozdě, neboť ten si našel mocné ochránce. Cabe vida, že je na něho soustředěna pozornost dračích králů, s pomocí svých ochránců prchá, učí se a roste v moci. Nakonec se staví dračí hrozbě a rozehrává vlastní boj. ~~~ Ohnivý drak je nádhernou fantasy hýřící akcí a originálními nápady. DragonRealm je světem divokých čarodějů, dračích vládců měnících podobu, fantastických tvorů a odporných zlosynů...

První část hrdinského fantasy cyklu DragonRealm, který nás zavede do fiktivního světa, kde se ve vzájemném boji o moc krvavě sváří lidé s draky.

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha