Obálka
Základní MARC ISBD

Stínový hřebec / Richard A. Knaak ; [překlad Hana Vlčinská]

Od: Knaak, Richard A, 1961- [aut]
Typ materiálu: TextTextEdice: Vydavatel: Ostrava : Fantom Print, 2006Vydání: Vyd. 1Popis: 254 s. ; 21 cmISBN: 8086354717Žánr/Forma: americké romány | fantasy romány | American fiction | fantasy novels Souhrn: Nenávist k dračímu světu přivede zmrzačeného krále Melicarda na myšlenku úplného vyhlazení dračích říší. Pomoci mu v tom má Temný kůň, démonická bytost s nadpřirozenými schopnostmi. Spolu s ním však ze zakletí osvobodí i starého čaroděje, jenž touží po nesmrtelnosti a neváhá k dosažení cíle použít veškerých prostředků temné magie. Navazuje na předchozí knihu Vlčí přilba.Souhrn: Čtvrtá kniha fantasy cyklu DragonRealm, v níž se král Melicard snaží o úplné vyhlazení Dračích říší.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Část Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
1 F 4. Dostupné 421440053135
Celkem rezervací: 0

Přeloženo z angličtiny

Nenávist k dračímu světu přivede zmrzačeného krále Melicarda na myšlenku úplného vyhlazení dračích říší. Pomoci mu v tom má Temný kůň, démonická bytost s nadpřirozenými schopnostmi. Spolu s ním však ze zakletí osvobodí i starého čaroděje, jenž touží po nesmrtelnosti a neváhá k dosažení cíle použít veškerých prostředků temné magie. Navazuje na předchozí knihu Vlčí přilba.

Čtvrtá kniha fantasy cyklu DragonRealm, v níž se král Melicard snaží o úplné vyhlazení Dračích říší.

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha