Obálka
Základní MARC ISBD

Dračí koruna / Richard A. Knaak

Od: Knaak, Richard A, 1961- [aut]
Typ materiálu: TextTextEdice: Vydavatel: Ostrava : Fantom Print, 2009Vydání: Vyd. 1Popis: 255 s. ; 21 cmISBN: 9788073980443Žánr/Forma: americké romány | fantasy romány | American fiction | fantasy novels Souhrn: Další pokračování fantasy příběhů z řady DragonRealm. Z fiktivního světa, kde lidé bojují s nelítostnými draky a jinými přízraky.Souhrn: Lidský druh navzdory své slabosti vzkvétá, i když je podřízen nadvládě draků. Je jen otázkou času, kdy nespokojenost může přivést lidi ke vzpouře a k válce. Budoucí císař drak Kyl hledá správnou cestu pro další existenci draků a zároveň i správnou životní cestu pro sebe. Je možné pustit temné choutky a vášně ze řetězu a nastolit drakům, lidem i čarodějům hrůzovládu, nebo se očistit a budoucnost světa připravit jinak. Otázkou je, zda Kyl císařský trůn nakonec skutečně získá.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Typ jednotky Aktuální umístění Sbírka Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Kniha Kniha Roztoky
1 F Dostupné 421440053136
Celkem rezervací: 0

Přeloženo z angličtiny

Další pokračování fantasy příběhů z řady DragonRealm. Z fiktivního světa, kde lidé bojují s nelítostnými draky a jinými přízraky.

Lidský druh navzdory své slabosti vzkvétá, i když je podřízen nadvládě draků. Je jen otázkou času, kdy nespokojenost může přivést lidi ke vzpouře a k válce. Budoucí císař drak Kyl hledá správnou cestu pro další existenci draků a zároveň i správnou životní cestu pro sebe. Je možné pustit temné choutky a vášně ze řetězu a nastolit drakům, lidem i čarodějům hrůzovládu, nebo se očistit a budoucnost světa připravit jinak. Otázkou je, zda Kyl císařský trůn nakonec skutečně získá.

Zatím nikdo nekomentoval.

pro publikování komentáře.

Používáme knihovní systém Koha